Autor Zpráva
typic.zo
Profil *
Prosím o zhodnocení tohoto webuPokouším se o vylepšení vzhledu a funkcí původního webu.
Moderátor Mistr: Aktualizace odkazu - viz níže.
!NST4N!!K
Profil *
Ahoj, stránky vypadají na první pohled pěkně. Rozhodně lepší než původní web :) ale přesto tam chyby jsou :)

Seznam chyb
1. To tel. nahoře dal bych bez pozadí a odstranil bych ho z footeru. Zbytečně je tam 2x.
2. Ten text SLEVY 15% dal bych tmavější oranžouvou.
3. Klimatizece Toshiba, klimatizace LG, klimatizace Samsung a klimatizace Sinclair bych dal nastřed.
4. Kliknu třeba na Klimatizace tak rubrika se jmenuje klimatizace a potom píše "Informace o klimatizacích" dal bych jen Klimatizace a to z všema sekcema.

To by bylo asi vše. Nedíval jsem se do zdrojáku :).
Mistr
Profil
typic.zo:
Souhlasím s kolegou !NST4N!!K, že stránky jsou oproti původní verzi lepší. Já bych k nim však měl tyto postřehy a poznámky:
(1) Proč je v hlavičce tak výrazný odkaz přidat stránku do oblíbených?
(2) Osobně se mi příliš nezamlouvá grafika nové verze. Nějak nevím, čeho se mám očima chytit. Nevím, kde začít. Je to moc takové roztěkané. Postrádám jasnou strukturu, co je důležité a co méně.
(3) S ohledem na skutečnost, že se jedná o statický web, bych se postaral, aby nebyly na koncích řádků například písmenka s. Viz například Kontakt.
(4) Dojedu-li v galerii posuvníkem na konec, nabízí se mi stále tlačítko následující galerie. Usilovně a sveřepě na něj klepu, leč neděje se nic. Ošetři, prosím, tento stav.
(5) Oprav si ve stránce Ceník překlep ve spojení Samsung split klimatizace. Totéž platí i o stránce Klimatizace Samsung.
(6) Jako naprostý laik v oblasti klimatizací, vůbec netuším, co je to Použití lišty pro cu potrubí či Průrazy pro vedení cu potrubí ve stránce Kolik zaplatíte za montáž klimatizace.
(7) Jako hrubou chybu považuji skutečnost, kdy po vyplnění chybného SPAM kódu dojde k vymazání celé zprávy, tedy k výmazu obsahu všech políček. Řešením je pouze zvýraznění požadavku an zadání správné podoby SPAM kódu. Nač mazat vše, co zákazník složitě a dlouze vyplňoval?
(8) U poptávkového formuláře si oprav Jméno a příjmení.
(9) Ve stránce s poptávkovým formulářem píšeš Formulář je momentálně mimo provoz. Proč jej zde tedy uvádíš, když nefunguje? Pokud je mimo provoz, skryj jej. Té věty si málokdo všimne.
typic.zo
Profil *
Mistr
Díky moc za čas, který jsi věnoval zhodnocení webu. Jsou to skvělé rady a postřehy. Děkuji.
typic.zo
Profil *
Opravil jsem podle rad. Zatím jsem odstranil formulář a schází zapracovat na tom posuvníku u galerie.
S grafikou opravdu nekamarádím a tak jsem alespoň prohodil modrý rámeček (říkám mu poutač) z prava na levou stranu. Mám pocit, že jo to takhle malinko přehlednější.
typic.zo
Profil *
Formulář funkční, je možné otestovat.
typic.zo
Profil *
Funkční je už jentento odkaz , stránky jem dal na místo starého webu, na jejich trvalé míso. Starý web jsem stáhnul. Jinak budu rád za další rady.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0