Autor Zpráva
nemeja
Profil
Chtěl bych se zeptat co si myslíte o tomto webdesignu.
martin1312
Profil
Nejdem hodnotit vzhlad, ale preco mi stranka sama scrolluje nahor pri zmene obrazku v slideri? prehliadac Chrome
Mistr
Profil
nemeja:
Chtěl bych se zeptat co si myslíte o tomto webdesignu.
Jako stránky začínajícího webdesignera v úvodních fázích jeho pronikání do problematiky možná dobré. Jako profesionální obchodní stránky společnosti MoMostudio - Grafické a Webdesignové studio, která nabídku webdesignu přímo nabízí, mi to přijde nedostatečné.
nemeja
Profil
:D Začlo mi to dělat taky, jakmile se mi to ale natáhne do cache, tak už je to v pohodě. Udělal jsem ten slider jen tak provizorně, tak to prozatím prosím neřešte. Potřeboval bych spíš vědět názor na vzhled. Děkuji
Mistr
Profil
nemeja:
Na druhou stranu, posun to je, protože na stránce (viz obrázek) si toho návštěvník opravdu moc nepřečte.
nemeja
Profil
Mistr:
Těmahle stránkama se nerad chlubím :D Vím jsou velmi tragické.
JaySee
Profil
nemeja:
mno upřímně, bál bych se to označit za skicu, natož webdesign... řada různých fontů, zvláštní barevné kombinace (bílý text na skoro bílém pozadí etc...) zvláštní je i kulatý stín pod hranatými okny... no mohl bych do haleluja... a ten blikací slider je příšerný, i když ho nechcete hodnotit, tak mě upřímně pěkně sere. Mít epilepsii, tak mě švihne.

No a chtěl jsem Vás pochválit alespon za HTML, ale po tom, co jsem viděl   místo marginu, tak je mi líto...

A chtěl jste názor na grafiku: "Je to bída, ale viděl jsem už horší (a když jsem začínal, tak jsem tvořil taky takový), takže dobrej začátek, ale chce to ještě čas."
nemeja
Profil
JaySee:
No a chtěl jsem Vás pochválit alespon za HTML, ale po tom, co jsem viděl   místo marginu, tak je mi líto...
Omylem jsem to tam zapomněl. Už je ten hnus pryč.

a ten blikací slider je příšerný, i když ho nechcete hodnotit, tak mě upřímně pěkně sere. Mít epilepsii, tak mě švihne.
Radši vypnu to blikání :-D aby tu náhodou nedošlo k úrazu :-DDDD Slider byl jen zkouška JS. Je to pár dní co jsem to psal a už ted vím, jak to celé vylepšit. Chybami se člověk učí.
JaySee
Profil
Neměl bych bejt tak negativní.
Líbí se mi, že používáte "vzdušnější" členění jednotlivých segmentů stránky. Bohatší paddingy (můj odhad cca 20px, ale neměřil jsem to) mi přijde fajn, ale třeba u těch dvou bloků (s hlavním obsahem) mi už ten vnitřek přijde veliký (předpokládám 20+20px) osobně bych dal taky 20px, jako je na krajích. Přidal bych také padding nad těmi nadpisy u těchto dvou bloků. Je to dost v nepoměru s tím spodním paddingem a taky ten šedý blok nahoře přitahuje oči od toho modrého dole, takže i z toho důvodu bych to drobátko oddálil (cca 7px).

A co se mi ještě líbí, tak když si představím místo toho lorem ipsum nějaký vhodný text, tak to na mě působí i trochu přátelsky. Myslím, že jste na dobré cestě.

Oceňuji pěkně nastylovaná tlačítka, možná by zasloužila nějaký pěkný hover efekt, možná lehké posunutí dolu o 3pixelíky nebo jen změnu barvy a po kliknutí posunutí... něco takového decentního...
nemeja
Profil
Děkuji, určitě se polepším. Negativní komentáře jsou lepší než kladné. Aspon víme, co zlepšovat, děkuji.
Taurus
Profil
Mistrovo nedostatečné bych posunul ke slovu dost špatné. Na začátečníka dobrý, ale vy máte v menu "zakázky", což je pro hodnocení dost rozhodující. Logo je silně amatérské a celkově nedodržujete nějakou optickou mřížku pro umístění textů a prvků na stránce. Máte copyright na datum, což nechápu a font je rozmazaný. Grafika vážně slabá. Zkuste se inspirovat, grafik by měl nejdřív pár let pracovat bez nároku na honorář, než bude chtít za svou práci platit.
nemeja
Profil
Taurus:
Připadá mi to, že hodnotíte starý vzhled, co je na screenu, který sem dal Mistr. Já jsem sem dával nový návrh vzhledu, zde si ho můžete prohlédnou a budu rád za přehodnocení vašeho názoru.
Taurus
Profil
Bohužel, hodnotil jsem správně. Všeho všudy, obojí se dá hodnotit podobně. Hodilo by se najmout grafika.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0