Autor Zpráva
Giuseppe
Profil *
Zdravím vespolek,
Chtěl bych Vám představit můj třetí nakódovaný web. Jedná se o moje osobní portfolio kde bych rád "prezentoval" svoje grafické práce. Každou radu, kritiku budu rád.

http://doart.netai.net/
!NST4N!!K
Profil *
Giuseppe:
Také zdravím. No skusím se k něčemu vyjádřit.

1. Stránky jsou v Angličtině (asi to tak chceš, ale dal bych spíše jazyky na výběr)
2. Když na ty stránky vlezu tak mi to připadne jak od nějakého amatéra není logo jenom pozadí a nějaký obrázky.
3. Nedělal bych to všechno v 1 souboru. Udělej třeba kategorie Kontakt atd. Na úvod bych dal spíše co děláš jak dlouho se tím zabíváš atd.
4. Není favicon.
5. To pozadí když se na to díváš chvilku tak tak se ti začne rozmázat skus dat na pozadí nějakej obrázek nebo tak něco.
To je asi vše, čeho jsem si všiml na 1 pohled.

Jestly chceš můžeš mě kontaktovat na tomto ICQ: 567482425 a zkusil bych ti něco vytvořit.
Ivy
Profil
* Připadá mi to takové ... prázdné. Mnoho prázdného prostoru mezi úvodními ikonami a galerií dole - už jsem si říkala že tam nic dalšího není.
* U obrázků mě při prohlížení vadí neustálý rychlý pohyb který je navíc překrývá. Doporučila bych zvážit nějaké úpravy - například ten pohyb zpomalit, název dát jen na úzký pruh a obrázky nechat průhledné. Nebo něco jiného, ale tak aby mi ten obrázek co mě zajímá a co si na něj najedu myší najednou nezmizel.
Giuseppe
Profil *
Děkuju za vaši kritiku, vše co jste napsaly se pokusím nějak poladit .
eanex
Profil
Souhlasím s ostatními. Kdyby to bylo na mně, ještě bych asi celou "úvodní stránku" smrsknul do hlavičky (cca 150px) a zmenšil prázdný prostor mezi přechodem do obrázkové galerie, kterou máš níž. A ten hover efekt, který je v galerii bych asi upravil průhledností. Jinak se mi to vcelku líbí.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0