Autor Zpráva
Jearse
Profil *
Cau chtel bych znat vas nazor na design uvedeny nize.... Diky moc..

Fitness Visla
Plaváček
Profil
Jearse:

Kombinace šedé a modré se k tématu webu nehodí. Celek je tak příliš studený a neosobní.
Sir Tom
Profil
Jearse:
Také cau,
špatné to není, ale z obrázku nic lépe poznat nejde. Zvolené barvy mi moc nevadí - působí to na mě svěže, čerstvě. Ale zkus jenom tak na zkoušku dát nějaké energetické barvy (oranžová, žlutá, červená).
Nadpis Fitness Visla je moc malý oproti dalším slovům v hlavičce.

Celkově se mi stránky líbí, ale říkám - hodnotil jsem pouze obrázek.
Bubák
Profil
Jak píše Plaváček, je to studené, hodí se na zimní sporty, jako bruslení, lyžování...
Jearse
Profil *
diky za kritiku... Sir Tom majitele posilovny si prali pouze modoru a jina nez sediva me nenapadla:(
Mistr
Profil
Jearse:
(1) Udělal bych větší odkaz Fitness Visla vlevo nahoře.
(2) Šipka ve výrazném poli Zumba jakoby směřovala vpravo do boxu s otevírací dobou a kontakty. Že by chtěla určit, že zumba je dostupná v uvedený čas a zájemcům je k nabídce napsaný kontakt?
(3) U novinek a u akcí je hezky uvedené datum. Ovšem myslíš, že budou tak často přibývat nové novinky či akce, aby se data u příspěvků měnily? Rozhodně nevypadá hezky půl roku či déle uváděná zpráva v sekci novinky apod. Pamatuj, prosím, na tento možný problém.
(4) V sekci Posilovna pak napiš metry čtvereční s horním indexem.
(5) Mimochodem, co je to za Vislu? V pražských Bohnicích je jedno nákupní středisko, které se jmenovalo (a snad ještě stále jmenuje) Visla. Je to ono nebo se jedná jen o shodu jmen?
Jearse
Profil *
Mistr:
Joo diky za pripominky:)....ano v tom "nakupnim stredisku" je posilovna, kterou majitele maji jako VISLA.


Mistr:
Šipka ve výrazném poli Zumba jakoby směřovala vpravo do boxu s otevírací dobou a kontakty. Že by chtěla určit, že zumba je dostupná v uvedený čas a zájemcům je k nabídce napsaný kontakt?

bude tam flashovy prvek :) sipka bude pouze prepinat na jiny obrazek s textem.
peta
Profil
* je tam prilis modre a prilis sede; prave okenko bych treba jen modre oramoval, to sede mozna oddelujici caru
* zhora pod menu bych dal stejnou mezeru jako je mezi novinky a tou reklamou
* ostatni barvy, mimo menu, bych pouzil zlute, zlotozelene, zlotocervene
Mistr
Profil
Jearse:
bude tam flashovy prvek :) sipka bude pouze prepinat na jiny obrazek s textem.
Jasně, to je dnes celkem běžné. Bylo to myšleno tak, že by to mohlo k posané úvaze svádět. Zkus se nad tím, prosím, ještě zamyslet.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0