Autor Zpráva
Anežka
Profil
prosím o ostrou kritiku webu www.makarandas.com. Téměř nulová návštěvnost.
Sir Tom
Profil
Anežka:
* chybí tam obrázky - téma webu se dozvím až bůhvijakém odstavci a to ještě ani nevím, zda-li jsem téma objevil správně
* nevím, zda-li je web zaměřen na prezentaci firmy, nebo na prezentaci služeb a produktů
* pro koho je web určen - malý spotřebitel, velký obchodník ? - ze stránek to moc nejde poznat
* Vítáme Vás na stránkách firmy - mně jako uživatele nemusíš vítat - lepší by bylo, kdybych hnedka do dostal očí pecku se zaměřením webu (firmy)
* grafika a vzhled - neurazí to, ale může to být lepší - třeba bílé, lepší bílé logo a vzadu někde v rohu čerstvé pomeranče, ananasy (nebo vodopád čerstvé ovocné šťávy)
* chybí favicon
* pozor na TITLE !


co se týká nulové návštěvnosti:
* jste dobře vyhledatelní ve vyhledávačích? co nejčastěji potenciální návštěvník hledá? (bylo by dobré se na stránky podívat z pohledu návštěvníka (potencionálního zákazníka))
* určitě bych zapracoval na slovech (na webu jsou použita obecná a běžná slova, které neříkají nic moc konkrétního) - to může uživatele zmást a koneckonců vyhledávač se chová jako uživatel
Adrifinel
Profil
Na mě trochu divně působí to pravé menu ve spojení s logem.

Pak mi tam chybí vysvětlení pojmu Juta, alespoň něco jako je na wiki: "Jutové textilní vlákno, zkráceně juta, se získává z různých druhů jutovníku (Chorchorus), který roste jen ve vlhkých tropických podmínkách."
peta
Profil
ad - tam prave menu neni?

* na me pusobi divne logo + obrazek propojene s pozadim, protoze maji podobne barvy; vubec, celkove barvy okoli stranky jsou takove divne
* na uvodni strance mi schazi nadpis, neco jako o firme nebo tak. a prijde mi nevhodne pouzivat centrovany text
* hover menu, bila sipecka, neni skoro videt, zkus cervenou nebo tmave oranzovou nebo, kdyz uz mas zelene pismo, tak i podbarveni a sipecka zelene
* Dzem - centrovany text, barevne pismo, ztucneni, velka pismena MIX, BRIX, NOVINKY, 3x vykricnik, 2x vykricnik, pravopisne chyby "výrobu ovocných knendlíků. ", nadpis s hvezdickami... Jednoznacne tuto stranku psal clovek se zakladnim vzdelanim kolem 12-15 let. vsechno zrusit. Pokud chces mit neco tucne, tak nadpisy. Barevne nic, tucne uprostred textu take nebrat. Sjednotit vzhled pro vsechny stranky. Prikladem muze byt napd css YAML http://www.yaml.de/docs/index.html (k tomu bych mel sice tez pripominky, ale aspon to vypada jednotne)
* Tasky - stejnou velikost obrazku pro nahledy
* Barevný vzorník juty - zprava v menu je nalepeny text na okraji
* Ruzovy sirup - obrazek nalepeny na okraji
* Kontakt - asi nejhezci stranka

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0