Autor Zpráva
7777
Profil
Ahoj chcem sa opýtať na názor na svoj web. Svet Fantasy:Medzi svetlom a temnotou Čo si o ňom myslíte alebo aký máte názor na príbehy?
http://tomas5.borec.cz/
jenikkozak
Profil
Kdyby někdo chtěl kliknout: tomas5.borec.cz.
1) Tak jo, obrázky jsem si prohlédl. A teď bych se ještě rád zeptal - o čem je ten text?
2) Ach jéjda, vždyť ty obrázky existují na internetu ve sto milionech verzích, nikdo neví, čí vlastně jsou, proč vlastně jsou. Ach jo. A u předchozího kroku jsem myslel, že jsi je tvořil ty.
3) Šablona cizí, obrázky cizí, texty nelákající ke čtení; bohužel nemám co hodnotit.
Again
Profil
Příběhy jsem nečetl, ale tato sekce slouží k tomu, abychom napsali názor na samotnou stránku.

~ Website template by Arcsin - © 2007 Website.com
~ texty mě nelákají k tomu, abych si je přečetl.
~ Na hlavní stranu bych nedával tolik příběhů.

Souhlasím s tím, že nemá cenu hodnotit cizí šablonu, kterou jsi akorát použil na svém webu. Články jsem nečetl, ale první dojem byl pro mě nudný, necítil jsem žádnou chuť se do těchto příběhů ponořit ...
Borius
Profil
Na první pohled mě stránka nadchla – krásné obrázky, docela sympatická stránka, snad i zajímavé čtivo. Po deseti vteřinách musím první názor zcela změnit – zbytečně úzký profil (nevyužita ani polovina šířky), a z toho mála ještě ukusují obrázky, takže po chvilce čtení a zoufalého rolování – utíkám. Až nerad, to čtení mě docela zaujalo…
7777
Profil
Borius:
Takže by som mal dať iný desing?A toto je snaď lepšie? http://fantasy-tomb.blogspot.com/
peta
Profil
Az na ty barvy a menu je http://fantasy-tomb.blogspot.com/ v podstate lepsi.
Stewy
Profil
To první, co mi mozek zpracoval při pohledu na tento web, byla hrubá chyba v menu - "Postavi" ?? Chce se mi zvracet. Šířka webu je opravu extrémně malá, tím pádem se na obrazovku nevejde dostatečné množství textu a člověk musí víc rolovat.

Další věc je ta iniciála v nadpisu povídky. Když už jsi jí udělal v nadpisu, tak by měla alespoň být na vyšší úrpveň než zbytek písmen ve slově, a ne podsazená pod textem, protože to opravdu nevypadá dobře. Ve skutečnosti se většinou iniciála používá v prvním slově v odstavci, kde přesahuje do několika řádek.

Jestli chceš, aby texty povídek měly knižní podobu, měl bys formálně upravit odstavce, třeba odsazení prvního řádku nebo zarovnání do bloku, případně si pohrát s proložením znaků nebo proložením slov a výškou řádku.

Ještě si přesměruj verzi s www a nez www na jednu pevnou adresu, takhle si vytváříš duplicitní obsah.
7777
Profil
Ako presne to urobiť?
Brož
Profil *
Když už takhle, tak bych dal do kupy aspoň zdrojovou část do kupy!!!!!
Mrkni na tohle, to není moc príma: <meta name="description" content="Web sa zaoberá žánrom fantasy a vÅ¡etkými poviedkami na téma fantasy."/>
<meta name="keywords" content="Mág,únik,hrad,draci,Bosorky,Čarodejnice,rytier,princezná,Elf,Troll"/>
<meta name="author" content="author"/>

Zkus doplnit META TAGY, pomůže to webu ve vyhledávání......pokud budeš potřebovat pomoci dej vědět. Navedu Tě
7777
Profil
Neviem prečo sa to deje ale z nejakej neznámej príčiny sa písmo neprepne do kodovania UTF-8.
Brož
Profil *
Máš UTF-8 nastavené v administraci webu na wordpressu? a taktéž na hostingu?


Meta tagy se dají editovat v záhlaví přes admina wordpressu v editoru šablony


To přesměrování duplicity homepage máš již vyřešené?
7777
Profil
7777:
Už to vidím asi som omylom zamenil starý súbor index.php v ktorom nebolo prepísané kódovanie. Vedel by si mi ale poradiť ako vytvoriť vlastný fantasy desing? Templaty používam iba preto že moje desingy malý podobu obdĺžnika z oblými rohmi a naviac,keď text presiahol okraj tak vyčnieval z sedingu a ja som musel meniť veľkosť height ako by si to riešil ty?


Brož:
Wordexpress nepoužívam.
Brož
Profil *
Mno grafika mi nepřijde zlá, mě se to jako celek docela líbí, ale jestli chceš svou vlastní autorskou grafiku, můžeš si jí vytvořit sám. Zabere sice nějaký čas, ale bude Tvá.....Nevím jak jsi na tom s ovládáním Adobe Photoshopu, tam uděláš cokoli, doporučuji si udělat wireframe, a podle toho udělat grafiku, pak se nakóduje do HTML a zapustí do wordpressu. Vše co se týče tvé současné grafiky a změn, tak se dá cokoli změnit v style.css samotné šablony, změny bych prováděl na nějakém zkouškovém webu nebo na locale, po zdárné úpravě bych nasadil na současný web.


Aha, a na čem jedeš?...nekoukal jsem
7777
Profil
Nepoužívam veci ako Wordexpress strašne veľa vecí a stránka sa načíta ako slimák. Používam iba čisté HTML s troška php čo sa týka include a obrázkov. Na vytvorenie článku si predvitnovím v html ANSI a potom prekonverktujem do php UTF-8.
Brož
Profil *
Mno wordpress je dobrej :)....o opaku mě nepřesvědčíš :)
7777
Profil
Áno pokiaľ tvoji návštevníci majú rýchle pripojenie ale sú i taký,ktorý majú pripojenie pomalé. Skús niekde v škole načítať svoju stránku a uvidíš.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0