Autor Zpráva
klubo
Profil *
Prosím o kritiku webu Studentík
Sir Tom
Profil
klubo:
Asi nemá smysl moc hodnotit web, kde poslední článek je ze 24. května 2010 (i když copyright je 2012), protože pak je stanovisko jednoduché -> neaktuální stránky -> staré informace -> nulová přínosnost pro návštěvníka.

Vzhled je pěkný, nicméně nerozumím obrázku na pozadí a nedokážu si to spojit s tématem Studentík.
Chybí favicon.
Možná bych více oddělil od sebe náhledy článků. Moc to splývá dohromady. Nebo třeba změnit vzhled písma u datumů, autorů, apod. tak, aby to nebylo stejné jako text.
Chybí tam "něco", co by mi řeklo, co na stránkách očekávat. Kdyby nebyla adresa studentik.cz, tak opravdu nedokáži určit téma webu.
klubo
Profil *
abych to uvedl na správnou míru, jedná se o články které původně byly na www.stredniskoly.cz v sekci "Magazín student", teď jsem to oddělil a mám v plánu to oživit, tzn. opět vkládat články, je tam přes 300 článků a některé jsou aktuální stále a mají přínos pro návštěvníka i dva nebo šest let od zveřejnění

s tím pozadím mám v plánu mít pro každé roční období jiné, ted je tam studentka v zimě :-)

favicon doplním

vymyslím nějakej výstižnej popis stránek a někam to vecpu
Jimmy Hayek
Profil
Jak už bylo zmíněno, výpis článků neuvěřitelně splývá dohromady. Doporučuji přidat za každý náhled článků 20-40px margin.
To samé v bočním sloupci. Celkově si to chce pohrát — prvky, které k sobě patří, dát k sobě blíž a naopak takto seskupené prvky od sebe oddálit či jinak vizuálně odlišit. Jinak veškerý obsah působí jako jednolitý text.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0