Autor Zpráva
Venca V
Profil
Tak mě zase po čase Google dovedl na zdejší diskusi, a jelikož jsem nedávno po dlouhé době zase udělal kompletní stránky, proč toho nevyužít...

http://btd-interiery.cz/

Předem díky za názory, je to celé moje dílo (jedoucí na WordPressu), takže můžete kritizovat vše:-)
josefpospisil
Profil
Dobrý den,
stránky vypadají dobře :-), blahopřeji :-).
Jediná moje poznámka se týká malých písmen v patičce :-).
Dobrá práce.

Josef Pospíšil
Sir Tom
Profil
Venca V:
Bílé písmo na světlém pozadí se mi nelíbí. Špatně se mi to čte.
Zafixované pozadí je fajn, ale ta stužka se zárukou již ne. Nevidím důvod, proč zrovna tato informace je zafixovaná.
Ohlasy klientů - no já nevím, jestli je vhodné to mít na stránkách - působí to chvástounstvím. Nestačí pouze fotografie s popisky?

Jinak asi stránky jsou dobré. Líbí se mi, ale chybí mi tam nějaký větší kontrast - takhle je to vše velmi světlé...
JaySee
Profil
Je to čistá práce :-D
Louka
Profil
Nefunguje mi posouvání obrázků na úvodní stránce. Jinak se mi to líbí.


Aha je to tím, že nelze načíst potřebný skript z http://cdn.jquerytools.org/1.2.5/all/jquery.tools.min.js - možná si ho stáhnout k sobě bude bezpečnější...?
helehela
Profil
Dobrý den,
design na první pohled fakt prima, ale… až stránky doopravdy naplníte obsahem, tak se to asi může rozsypat.

1.) na úvodní stránce jsou 4 ukázková fota realizací. Trochu málo. Stěžejní částí webu podobné firmy by měly být reference ve formě fotogalerie. Kam ji ale dáte, jak bude začleněna do stránek? (Nejlépe 1 titulní fotka pro 1 realizaci a po rozkliknutí celá fotografie projektu třeba i s půdorysem – podle toho si návštěvník webu vybere, jestli se stane zákazníkem)
2.) Nabízené služby. Buď pod velký nadpis „podlahy“ napíšete, že děláte podlahy (=totéž co ve spodním obdélníku). Nebo tam budou materiály, stavební podmínky realizace, časová náročnost… příklady realizací… prostě obsah přeteče a někde se objeví rolovací lišta … kde? Který obsah se bude pod co zasouvat? Nejsou v tom případě 3 spodní obdélníky rekonstrukce…“, „sádrokartony“, „podlahy“ na této stránce nadbytečné (zvlášť, když jsou jako malé menu v pravém sloupci)?

Do úprav interiéru jaksi vidím lépe než do úprav webu :-). Takže se těším na napnění stránek, jestli si web udrží nastavenou grafickou úroveň a při tom si zachová slušnou přehlednost.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0