« 1 2 3 »
Autor Zpráva
Kráťa
Profil
Hudy
Nevím, co s tím nakonec FP udělá. Co si to otevřít v třeba v Notepadu a dopsat tam onen kousek kódu růčo?
Jinak pokud to budeš mít v externím css, tak s tím asi neudělá nic.
Hudy
Profil *
Tak to zkouším vše předlat v PSPadu ve spolupráci s Jak psát web a FP, tak snad to nějak dopadne :-)
Hudy
Profil *
Tak jsem předělal design stránek. Snad je to k lepšímu. Taky jsem konečně udělal to MENU ve spolupráci s lidmi tady. Tak hodnoťte :-)

P.S. Chtěl jsem aby stránka byla co možná nejvíc přehledná. Jo a dělal jsem ji v FP 2003 :-)
Kráťa
Profil
Hover mi funguje, ale stále se mi nenačítá obsah rámu, nebo jak to máš. Nemůžeš mít v názvu souboru jinou velikost písmen, mezery, diakritiku, či tak něco? Nestudoval jsem to.
Hudy
Profil *
KRÁŤA

Jak to myslíš ? "Nemůžeš mít v názvu souboru jinou velikost písmen, mezery, diakritiku, či tak něco?"
Kráťa
Profil
Že není moc dobré napsat název souboru třeba "Půjčování lodiček.html", jelikož to zlobí, ale všechno malými, pokud možno jednoslovně a bez diakritiky, např. "pujcovani.html"
Hudy
Profil *
KRÁŤA

A kde to mám s diakritikou ? Nepoužívám na webu diakritiku, nebo jsem snad opomněl někde ?
Timy
Profil
Kráťa
OT: nemám sice moc rád SEO, ale v tomto případě bych použil adresu pujcovani-lodicek.html.
Hudy
Profil *
TIMY

O jakých lodičkách tu pořád povídate ???????? Koukej mi to říct, páč jsem dal na Kouďákovo stránky odkaz na Tvůj blog :-)))))
Timy
Profil
Hudy
já jsem si všiml a děkuju:-) To bylo mimo téma, jen jsem upozorňoval, že z hlediska SEO je lepší adresa pujcovani-lodicek.html než pujcovani.html. Jinak já jsem si nevšiml, že bys měl nějakou stránku pojmenovanou nějak špatně, takže nevím, o čem Kráťa mluví, to už se musíš zeptat jeho:-)

update: jo, teď nevím, jestli víš, co je to SEO - SEO=optimalizace pro vyhledávače
Hudy
Profil *
TIMY

No tak teď už vím co je SEO :-))))) No a jakej je Tvůj odborný názor na stránku ? Vím že to není žádný zázrak, ale pro stránky kocourka by podle mne měly být přehledný a jednoduchý. Jen jsem tam přidal ty vzkazy od Blueboardu. myslel jsem, že by to mohlo být docela fajn tam ty vzkazy dát. Málokdo chce psát mejla. Jina kdyby jsi měl nějaký dobrý nápad co se týče úpravy vzhledu nebo tak, sem s nimi.
Timy
Profil
Hudy
design se mi líbí, ty barevné odkazy vlevo jsou dobré. Jen bych na index stránku dal text ze stránky "úvod" + to vítejte. Takže na indexové stránce by tedy bylo "Vítejte na stránkách kocourka Koudíčka" a pod tím " Jmenuji se Koudíček a je mi 5 let. Jak vidíte, jsem obyčejně neobyčejný kocourek, jehož původ...." jinak pěkný
Hudy
Profil *
Myslíš že hned pod nadpis bych to měl dát ? To mne taky napadlo, ale připadlo mi to, že by to bylo takový moc přeplácaný.... nebo ne ? Proto jsem to udělal tím vloženým rámcem.
Timy
Profil
Hudy
takhle je zase ta úvodní (indexová) stránka trochu smutná:( Však zkus a uvidíš, když se ti to nebude líbit, vždycky to můžeš vrátit zpátky.
Hudy
Profil *
TIMY

Tak že bych tedy z MENU smázl čudlík Novinky a to co se zobrazuje v rámci, bych dal pod nadpis ? No zkusit to můžu, jde jen o to, jakj tam vychytnout design, aby to bylo fajn pro oko.

P.S. jak děláš ten tlustej text tady ? když dám BOLD, udělá mi to béčka na konci textu a nic.
Timy
Profil
Hudy
musíš ten text strčit mezi ty béčka. Ale prozradím ti tajemství, když klikneš na můj nick vlevo, tak se ti vloží můj nick do textarea už předformátovaný:-)
Hudy
Profil *
Timy

Aha, no to je teda hnus fialovej :-)))) už to funguje. Jinak já mám taky pořád pocit, že těm stránkám něco chybí. Barva nebo tak něco. Co ty myslíš ?
Kráťa
Profil
Timy
pujcovani jsem psal pouze jako priklad. Jinak jsem take psal, ze jsem to nestudoval (2.11.2005 00:59:23).

Hudy
Take bych tu uvodni stranku udelal, jak pise Timy. Jednak navstevnikovi usetris klikani, druhak podle toho textu v indexu se tve stranky potom projevuji ve vyhledavacich. Hlavne to v tom index.htm musis dat primo, ne do <iframe> (zase se mi to nenacetlo).
Hudy
Profil *
Kráťa

To je fakt divný. m to funguje jak na IE 6, tak i FF.
Timy
Profil
Kráťa
ok:-)

Hudy
pravý sloupec je moc dlouhý na to, jak je prostřední krátký, tudíž buď prodloužit prostřední sloupec nebo zkrátit ten pravý (to bude jednodušší), takže bych například odstranil sekci Žhavé novinky, možná taky toplist.

ještě k tomu načítání - připadá mi, že se tady každý bavíme úplně o něčem jiném. Když si nechám zobrazit tohle http://home.tiscali.cz/hudyhostranka/ , ukáže se tam pouze nápis "Vítejte na stránkách kocourka Koudíčka" a nic víc, souhlasí?
Hudy
Profil *
Timy

OK tak já to odmáznu a ten pravej sloupec zkrátím, to je asi fakt, e je to dlouhá nudle a zbytečně :-) No joooo, ale když dám Toplist pryč, zase nebudu mít ůpřehled a přehled je důležitý nebo ne ? :-)))))

A s tím nápisem Vítejte je to OK, protože pak víc se dočteš právě v Úvodu. To je blbý ????
Timy
Profil
Hudy
A s tím nápisem Vítejte je to OK, protože pak víc se dočteš právě v Úvodu. To je blbý ???? -- ano, o tom jsem mluvil v tom minulém příspěvku (Zasláno: 2.11.2005 14:08:49)

No joooo, ale když dám Toplist pryč, zase nebudu mít ůpřehled a přehled je důležitý nebo ne ? :-))))) -- obrázek tam nech, ale třeba ho vypozicuj ze scény, ať není vidět a ať nezabírá zbytečné místo.
Hudy
Profil *
Timy

aha, nějak mi to uniklo vidíš :-))) Asi máš pravdu a fouknu to Vítejte s tím povídáním Koudíčka pod nadpis. Tím pak alspoň nebude ta stránka taková prázdná

no a ten toplist bych měl dát kam myslíš ? Nemyslím to zle, chci jen radu.
Timy
Profil
Hudy
zkus to nějak takhle:

<div style="position:absolute; top:-1000px">kód pro vložení toplistu</div>
Hudy
Profil *
Timy

a kde to pak bude ? To bude někde mimo obraz co ? Jinak já nemám moc dobrou zkušenost s absolutním pozicováním. Dělalo mi to brikule v prohlížečích (IE to bylo OK, ale FF KO).
Timy
Profil
Hudy
To bude někde mimo obraz co ? -- přesně tak. Aspoň doufám;-) Tady by to snad žádný bordel dělat nemělo. Ale když tak se na to vykašli a nech to tam, imho stačí, když zrušíš ty žhavé novinky
Hudy
Profil *
Timy

Ty bys mi nejraději zrušil celý web co ????? :-))))) dělám si srandu. No jo, ale když dám Toplist zase mimo obraz, pak to ztratí svůj význam ne ?

a nemáš ještě něco podnětného co by se tam dalo zlepšit, nebo udělat jináč, aby to bylo fajn ? Teda jestli Tě tím neprudim.
Timy
Profil
Hudy
už asi fakt nemám, už to je dobrý

No jo, ale když dám Toplist zase mimo obraz, pak to ztratí svůj význam ne ? -- měřit to bude pořád, akorát nevím, jak se dozvíš výsledky:-/ každý týden by ti měl chodit mail s návštěvností nebo to možná půjde zjistit i někde na toplistu podle ID, nevím, toplist nepoužívám.
Hudy
Profil *
No mejlík mi chodí, ale ostatní lidi to neuvidí, na jak skvělé stránce to že vlastně jsou, když má takovou návštěvnost :-))))


už asi fakt nemám, už to je dobrý - hele že Ty se nechceš podlit a hamouníš to pro sebe viď ? :-))))))
Hudy
Profil *
Tak jsem předělal stránky mého kocourka, takse na to jukněte a napiště co je špatně, co se nelíbí a co se naopak líbí atd.

http://home.tiscali.cz/hudyhostranka/index.htm
« 1 2 3 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0