Autor Zpráva
Lukáš M
Profil
zdravím a prosím o vaše názory - řešení, grafika, kód, přístupnost, použitelnost... díky!
Jasper
Profil
To horni logo mi prijde nejake krive? To je snad naskenovane ne? A taky by si pod nej mohl dat alternativni text pro lidi bez obrazku...
Lukáš M
Profil
jj, je naskenovane, bude opravene - spravný postřeh!! ;) ale jinak vás musím opravit - je tam vkládané jako pozadí ve stylopisu, jako alternativní text je tam nadpis h1, který je naopak stylem schovaný.
Hampy
Profil
Mně se to moc líbí, vypadá to čistě a profesionálně. Moc pěkný
Hampy
Profil
Jen bych ještě nastavil u patičky vertikální okraje aby to vypadalo víc celistvě
Šlaha
Profil
Ten div s obsahem bych vybělil
igamenir
Profil
Pěkný. Jenom ta šedivá u rychlé nabídky je moc výrazná a je v malém kontrastu s hnědým rámečkem.
Obsah bych přímo nevyběloval, ale zvolil bych světlejší hnědou.
WeBa
Profil
je tam vkládané jako pozadí ve stylopisu, jako alternativní text je tam nadpis h1, který je naopak stylem schovaný

Ale pokud mám jen vyplé obrázky a ne styl tak aletrnativní H1 stejně vidět není, jestli se nepletu (?).

(Jinak se mi to moc líbí:))
Lukáš M
Profil
Hampy díky za pochvalu i připomínku - přiznám se, že jsem si musel hodně "vyjasovat" monitor, jinak by mi to asi uniklo.

Šlaha zkoušel jsem i bílou, ale nevím, nějak mě to nenadchlo, dost to pak bilo do očí, ale díky.

igamenir díky. ale moc jsem nepochopil, jak může být šedá moc výrazná a zároveň být v malém kontrastu? tu hnědou zkusím.

WeBa samozřejmě, máte pravdu. opravím to tak, aby byl nadpis schovaný za obrázkem a ne úplně. děkuji za opravu a tak trochu se omlouvám Jasperovi, nějak mi to "ujelo".
JCh
Profil *
Lukáš M
hoover "nadtržením" u odlazů se mi nelíbí, volil bych raději např. zrušení podtržení (to je ale čistě subjektivní)
hoover v menu způsobuje, že je pak položka příliš podobná nadpisu skupiny
"přejít k navigaci" při vypnutí stylu nemá význam, pokud je navigace tak jako tak na začátku kódu
JCh
Profil *
BTW pardon, myslím hover samozřejmě, jsem zrovna četl kapitolu o J.E. Hooverovi ;-)
Lukáš M
Profil
JCh hoover v menu způsobuje, že je pak položka příliš podobná nadpisu skupiny to je zajímavý postřeh - díky!
Mistr
Profil
Dobré.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0