Autor Zpráva
Black Panther
Profil *
Dobrý den,

náš web je relativně nově vytvořený a proto bych od Vás chtěl konstruktivní kritiku,

která by nám pomohla nás pozvednout či už po technické stránce, nebo v oblasti image

http://www.kempy-chaty.cz

Moderátor Chamurappi: V titulku „Nej kempy, chaty, chatky, chalupy v ČR a SR“ chybí název či adresa webu.
jenikkozak
Profil
1) Odkazy na katalogy odkazů raději na web nedávejte. K čemu také bude uživateli odkaz na Sitemaps? Okousané logo Toplistu také nevypadá příliš lákavě.
2) Vyberte Jazyk - proč? Budu-li cizinec, nabídne mi Google překlad už ve vyhledávání. Když už, tak bych odkazy na překladač nedával na stránku nad Rozcestník, který považuji za důležitější část webu.
3) Systém není úplně přeložen. (Search ve formuláři na vyhledávání, potvrzovací kód ve formuláři s kontaktem.)
4) V charakteristice ubytovacího zařízení bych odsadil obrázek shora a seznam záložek (Popis, Galerie, Ceník, Kontakt...) z levé strany. Tím by se zvýraznilo, že ta první položka, která se automaticky otevře, je součástí záložek.
5) Položky, které neobsahují žádné informace (Galerie bez obrázků, Kontakt jako bílá stránka, žádné Možnosti v okolí) by mohly být nějak barevně odlišeny (např. šedým písmem), aby uživatel věděl, co (ne)má čekat.
6) Asi bych vyhodil „feedback“ na kraji stránky, když stejně odkazuje na položku z hlavního menu.
7) Příliš jsem nepochopil, co dělají v záhlaví ty 4 obrázky s nefunkčními šipkami.
Jinak s touhle stránkou víceméně nemám žádný problém.
klubo
Profil *
jenom takový zamyšlení - webů s chatama/chalupama/kempama/ubytováním je v čr asi dva miliony devětset tisíc, myslíte že má smysl zakládat další?

jinak k webu: nemám rád když mám přes půl obrazovky fotku s nějakejma vysmátejma ksichtama nebo jinejma "ilustračníma" fotografiema

mapy čr a sr se mi vzhledově nelíbí

logo je strašný, nic neříkající, myslim že na téma chaty kempy se dá zracovat logo velmi snadno

nelíbí se mi Search..., myslím že česky by to bylo lepší (nebo to tam nemusí bejt vůbec, lidi pochopí že tlačítko hledat je asi vyhledávání :-)
peta
Profil
* Bylo by tezke tu tabulku kraju predelat na vodorovne cary sede-zelene jako ma http://www.vsb.cz/cs/ ?
* To, ze se ti vsechno rozbaluje, asi jquery, to je uzasne, ale zkus to ted na dotykovem displeji vyvolat prstem?
* Dole u ubytovani mas dlouhe podtrzene odkazy na horer a nektere presahuji i na mezeru pred nebo za.
* Prijde mi, ze uvodni stranka je preplacana. Ztratil jsem se na ni hned na zacatku.
* Galerie fotek ti neroluje ani nezobrazuje nahledy.
* Kliknutim nahore mi zustala stranka na miste. Ocekaval bych, ze to skoci na nadpis kempy, protoze hlavicka mi vlastne zabere celou obrazovku a ja si ani nevsiml, ze se mimo ni neco zmenilo.
Ivy
Profil
* lítací okýnko v hlavičce mě vadí, neboť mě ruší při zkoumání obsahu
* hlavička mi připadá příliš velká, pokud chci číst obsah tak musím sjet příliš dolů
* chybí jméno a adresa provozovatele, což ve mě vzbuzuje nedůvěru
* malinko mě zarazilo, že je nejdřív mapa Slovenska a teprve pod ní Česká republika, tak jsem se hned podívala odkud firma je a ono to tam není
* chybí mi tam nějaké texty takové to Nabízíme vám..., naše firma se postará...
* chybí obchodní podmínky nebo nějaké povídání o tom, že tato stránka zprostředkuje... ručí (neručí) za....
* kombinace českých a slovenských textů i slov, občas proložená anglickým výrazem mi také příliš nesedí (Například "Naše karavany stojí nedaleko Bratislavy, hlavního mesta Slovenska. Z tohoto místa mužete snadno navštívit Rakousko nebo Madarsko (Víden je vzdálená pouze 1,5 hodiny cesty po nové dálnici).Nedaleko kempu se nachazejí Malé Karpaty známá vinarská oblast. Tento región patrí k jedním z nejteplejších na Slovensku. Senecké jezera jsou vynikajíci místo pro ruznorodou dovolenou. - Caravans Sunny Lakes)
* některé texty by potřebovaly pečlivou korekturu profesionála - opravy překlepů, chybějící diakritika, chybějící mezery (např. viz úryvek výše), nadbytečné mezery za čárkou apod.
* Proč Se Prezentovat Na Kempy-chaty.cz - též volá po opravě
* Rozcestník jsem nepochopila. Klikla jsem na chci doporučit - domnívala jsem se, že budete doporučovat vy mě jako potenciálnímu zákazníkovi.
* motto "Žijeme s Vámi" mi nepřipadá nejvhodnější. Jednak nechápu, jakou má souvislost s kempy a penziony, jednak si myslím že nijak nemotivuje. Pokládám to za promarněnou příležitost - určitě se dá najít něco vhodnějšího
Panther
Profil *
Tak co se týče Sk mapy na vrchu. To byl kolegův nápad vzhledem k tomu, že všichni společníci jsme slováci.
Ale to se bude taky překopávat, chceme mít mapy v přibližném rozpoložení jako je to v reálu.

Na našem webu www.kempy-chaty.cz se rozvíjíme rychle a to hodně rychle. Na nejsilnější slova a to KEMPY a CHATY vyjíždíme na Google SK i CZ na prvních stránkách. Marketing jsme začali dělat na konci ledna. Tolik k tomu komentáři typu " nechápu proč další web podobného typu, jsou jich tady tisíce". To mě pobavilo. Nevím jestli tohle komentují běžní lidé, nebo webmasteri, nebo provozovatelé zmíněných rekreačních zařízení, ale to je teď jedno, protože naše ceny za prezentace jsou o 40-60% nižší než jak to má konkurence z podobnou návštěvností cca 2000 lidí denně, co uvítají majítelé kempů, chat, penzionů a jiných rekreačních středisk.
Většinu věcí, které se tady popsali jsou nám známe od začátku a řešíme je postupně. To nic nemění na věci, že v zaindexovanosti jsme předběhli hodně velkých agentur, firem. Nejsme tady proto, abychom byli jeden web z 1000, ale jeden web z pěti :-) a taky jsme od toho hodně blízko a to nepřešlo ani čtvrťletí. Jestli to dokázal nejaký z těch hamounů co ždímají české firmy a české hosty to asi ne. Protože to dělají víc pro prachy a ne proto, aby splnili pravý účel webu. Jestli budete mít návrhy na další změny uvítáme je. Ale věci typu nezobrazuje se mi to na mobilu to spíš bereme jako kulturní vložku.

Marek /Kempy-chaty.cz
Ivy
Profil
Co takhle místo té reklamy opravit alespoň ty nejhorší chyby a něco jako .... děkuju?
Taurus
Profil
Včerejší příspěvek mi připadá jako spam.
Moderátor Chamurappi: Mně také. Zamykám, protože si web kempy-chaty.cz svým neseriózním jednáním nezaslouží další komentáře.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0