Autor Zpráva
srami
Profil
Ahoj prosím o konstruktivní kritiku designu mého portfolia :)

Náhled zde

Díky :)
Sir Tom
Profil
srami:
Také ahoj, z obrázku toho není moc poznat.
Vzhled je takový běžný a standardní - nijak neohromí.

Abych řekl pravdu - nenadchlo mě to, ale také ani nepohoršilo - je to prostě takové normální a okoukané...
Louka
Profil
Jak pravil Sir Tom … také mě to nenadchlo, čekal bych nějaký neokoukaný nápad, který mě zaujme. Na pohled je to příjemné, pominu-li tlačítko More, které se mi nelíbí.

Líbí se mi logo a hlavička, kdyby ta tlačítka byla lépe vyvedená, stejně tak je fajn pozadí stránky. Na tomto základu se dá určitě stavět. Jinak Apple monitor je tuctová záležitost, hezký rámeček nebo stín mě potěší víc. (A rozhodně bych to udělal menší.)

Na své rozměry je stránka docela prázdná.

Závěr: Takovouto stránkou rozhodně neurazíš, ale pokud máš zájem na tom, aby si tě lidé zapamatovali, musíš to něčím oživit :).
_stefan
Profil
Jak již psal Louka, ten monitor bych zmenšil. Ale jinak mi design těchto stránek připadá velmi atraktivní!
klubo
Profil *
nějaký důvod proč je to anglicky? máš anglicky mluvící záklazníky nebo to jen má vypadat "světově"? jinak souhlas se sir tom, je to obyčejný, spíš se mi to nelíbí než líbí
Mistr
Profil
srami:
Na tom monitoru budeš ukazovat své práce? Jak máš vyřešen posun referencí dál? Automaticky? A návštěvník bude muset čekat, až zas najede ta "správná", pokud mu právě odjela a on by se na ni rád podíval? A co odkaz na danou referenci? Jak se na ni návštěvník dostane?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0