Autor Zpráva
ExtremesportsHD
Profil
Zdravím,
Rád bych se vás zeptal prosím o zhodnocení mého nového webu. http://extremesports-hdvideos.blogspot.com Je li web funkční, přehledný, nebo čím ho mám dále vylepšit... Děkuji.
Nox
Profil
Černé písmo/border na tmavěmodrém pozadí (hlavička), bílé písmo na bílém pozadí (#TabberN)

Myslim že je zbytečné zobrazovat jako první část obsahu obličeje nějakých cizích lidí, kteří s webem nijak nesouvisí, jenom to překáží

Pravý sloupec mi přijde moc blízko obsahu

Určitě bych zapřemýšlel u embedded videí udělat něco jako lightbox, aby se to pouštělo ve větším (ideálně 100%) ... jinak budou mít lidi tendenci prostě utéct na vimeo
Ivy
Profil
* gigantická hlavička, některé fotky ve hlavičce působí špatnou čitelnost až neviditelnost menu
* příliš mnoho reklam a jsou příliš velké, mate mě to natolik že jsem musela přemýšlet jestli to patří ke stránce nebo ne
* facebookový obdélník přesahující do hlavičky na mě působí divně neladně, celé to rozbíjí
* je tam příliš mnoho angličtiny a díky tomu mi to připadá málo přehledné
* odkazy v dolní části: po najetí myší zmizí text (Domovská stránka, Starší záznamy)
* chybí mi tam povídání - kdo jsme, co a proč vám na této stránce nabízíme
* fotky u článků jsou opravdu hezké a fascinující, ale tak nějak rozbíjejí text - jsou příliš velké. Doporučila bych zvážit jiné uspořádání, například ke článkům dát jenom několik fotek, vkládat jen malé náhledy, dát fotky až dolů pod článek....Nebo alespoň dát text článku do souvislejších bloků. Takhle je to troška textu, několik velkých fotek, zase troška textu atd. Mimochodem co autorská práva k fotkám?
ExtremesportsHD
Profil
ExtremesportsHD:
Děkuji, budu se snažit vylepšit chyby.
Domek
Profil
ExtremesportsHD:
Na první pohled asi zaujme, máš tam zajímavý videa, má to i navštěvovanost, ale:
Fotka v hlavičce se načítá moc dlouho,
odkazy v ní jdou na některých obrázcích přečíst jen stěží,
pravý sloupec je hodně výrazný, reklamy hodně ruší - třeba bych použil jinej begraund,
nevim co má znamenat nápis links vpravo nahoře a po najetí na něj myší zmizí (stejně tak odkazy dole),
dole máš copyright na rok 2011.

Asi bych zapracoval spíš s barvama, zpestřit trochu to bíločerný prostředí (dát na pozadí sloupce třeba světlounce šedou)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0