Autor Zpráva
Kubuska112
Zdravim. Co říkáte na tento web?
Spectator
Jak funguje to přesouvání panelů? Přesunul jsem ten modrý, stránka se někam přesměrovala a zobrazila datum a svátek. Další přesouvání už nešlo.

Stránka je spíše místo pro pokusy s JS.
jenikkozak
„Burda-Net je registrovaná obchodní značka společnosti Burda Company©“ - co to plácáš za blbosti?

Co to je a na co to je? Ukázka skriptů, které se dají bezplatně sehnat na webu a splácat dohromady? Co na tom je vlastně čistě tvoje práce?
Ivy
Opravdu každý návštěvník může editovat nadpisy, nebojíš se? Popravdě nic jiného k čemu by to bylo jsem tam nenašla. Buďto je obsah před užiatelem velmi dobře schovaný anebo tam není. Dokonce ani menu nefunguje. Co bys tam chtěl hodnotit?
Fisir
Reaguji na Kubusku112 [#1]:
Hm, po zběžném prohlédnutí jsem dospěl k závěru, že minimálně CSS je dílem jakéhosi Inettuts.
Jinak upřímně řečeno nemám co hodnotit. Menu nefunkční, stránka absolutně zbytečná. Proč se mění kurzor? Už tak mě štve ta blbá krysa a ještě tohle. Proč není deklarované kódování? Mě se místo diakritiky zobrazují jen otazn?ky. Obsah v těch barevných boxech jsi stejně neudělal ty, a pochybuji že zdrojový kód samotné stránky ano.

BurdaNet - Zjistíš, co nevíš
Ano, pravda. Zjistil jsem, že i starší (!) lidé nežli já si dají k hodnocení stránku kterou nevytvořili.

Burda-Net je registrovaná obchodní znaèka spoleènosti Burda Company©
Jsi si tím jistý? Opravdu? Nekecáš? Mimochodem, pěkná kontaktní stránka. Ty! Teď se mi otevřel Outlook. To tam alespoň nemůžeš napsat, že je to na email?

Zde mùže být vaše reklama za 200Kè na týden
Silně pochybuji, že tam nějaká bude. (Navíc, akceptuji reklamy maximálně textové a v patičce.)
SeparateSK
Úprimne:
1.Čo by ma malo na tvojej stránke zaujať?
2.Čo z toho si vytvoril ty sám a nie skopíroval?
3.Keď už má hlavná stránka taký dizajn, tak prečo nemajú aj ostatné - myslím tým: http://burdanet.sweb.cz/Videa/ atď
4.Prosím odstráň to Burda-Net je registrovaná..., stačí použiť google, zadať "Burda Company", a už vidím nejaký nemecký magazín.
5.Zaujali ma programy :)
Tie programy- kalkulačka a prehliadač si vytvoril ty sám alebo si to skopíroval niekde z netu... ?

Na to ,že si študent ZŠ (typujem - 7. ročník) a dajme tomu ,že to chceš ukázať spolužiakom na informatike, ktorí o programovaní nemajú ani šajnu, tak v tomto prípade to ujde.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: