Autor Zpráva
Dolphi
Profil
Zdravim, mohli byste prosím posoudit zimní verzi stránek penzionu (pouze úvodní stránka) oproti původní verzi (pokud se trefíte do té správné minuty, kdy na Pipni není výpadek)? Jde mi především o celkový dojem, jak na vás stránka působí. Díky.
Michalek
Profil
Me osobne se to libi, ta modra neni tak agresivni jako u me :-)
Webspy
Profil
jen ti v IE ten nadpis leze k levému okraji
Dolphi
Profil
jen ti v IE ten nadpis leze k levému okraji
V jaké verzi IE, prosím?
habendorf
Profil
jen ti v IE ten nadpis leze k levému okraji
V jaké verzi IE, prosím?


V IE6 je to OK.
Webspy
Profil
???? v IE 6 mi to leze nalevo
habendorf
Profil
Jo, už se mi to taky stalo, když jsem to otevřel do malýho okna a pak maximalizoval.
Dolphi
Profil
Jo, už se mi to taky stalo, když jsem to otevřel do malýho okna a pak maximalizoval.
No jo, je to relativně pozicovaný a ten nadpis by vlevo (+nejakej margin-v podstatě svisle zarovnanej s nadpisem stránky) měl správně být. Pokusím se to nějak opravit.
VitaZ
Profil
Mně se ta zimní verze líbí. A to tak, že hodně:-)
Ve Firefoxu 1.0 je bez chyb, alespoň já jsem si žádného viditelného problému nevšiml. S původní verzí jsem to porovnat nemohl, v době psaní tohoto příspěvku se mi ty stránky nepodařilo otevřít. Ach, to Pipni :-(
ceflapoyd
Profil
Jestli můžu přidat i svůj názor, tak ho přidávám...:)

Zimní verze je pěkná, jen se tam podle mě moc nehodí ta fotka toho baráku...(myslim tim barvu toho baráku..zelená a modrá k sobě moc nejdou, ale s tim asi nic mc udělat nepujde)...ale jinak se mi to líbí.
Dolphi
Profil
Původní (respektive prozatím současná) titulka je kdyžtak tady.
Jake
Profil
Já taky souhlasím s ostatníma. Ve Firefoxu bez problému a v IE 6 taky.
Fred
Profil
Webspy možná myslí to, že když je obrazovka menší než 800px celé se to v gecku sune doleva. Vadí tomu margin 5px auto u body, řešilo se to někde na intervalu
Kráťa
Profil
Mě se více líbí ta původní, je nějak barevně příjemnější. Možná kdyby ta modrá hl. podkladu byla světlejší, méně "krémová", něco jako #b4d9ff...
Cody
Profil
Líbí se mi, barevně sladěné, Firefox bez problémů, hezká stránka.
Plaváček
Profil
Je to vcelku pěkná práce, jenom ten nápis Ubytování se snídání ti vylezá z hlavičky (alespoň na mém IE 6). Viděl bych řešení v malé úpravě stylu i zdrojového kodu stránky asi takto:

upravený styl:

#hlavicka{ width:760px; height: 170px;background: url(winter-t.jpg) top left no-repeat #E6F0FF;border-bottom:2px solid white;position: relative;}
.logo {width: 500px; position: absolute; bottom: 10px; left: 10px;font-size:160%;text-transform: uppercase;font-weight:bold;color:#6087BF;}

Tím zajistíš, že logo bude umístěno absolutně 10px od spodní hrany hlavičky a 10px od levého okraje hlavičky (ta je pozicována relativně)


upravený kód stránky:

<div id="hlavicka">
<div class="logo">ubytování se snídaní ***</div>
</div>

píšu to z hlavy, ale mělo by to fungovat.
Dolphi
Profil
Díky za návrh Plaváčku, zkusil jsem to tak upravit a dochází k tomu, že po zmaximalizovani zůstane hlavička přilepená u levého okraje, zatímco zbytek stránky se vycentruje (IE6). Zkusím to nějak pořešit :)
Plaváček
Profil
aha, tohle je jakýsi nesmysl:

body {margin:5px auto; width: 760px; background-color:White; font-size: 0.8em;font-family: Verdana, Geneva, Arial, Helvetica, sans-serif;}
#content {background: url(c-back00.gif) top left repeat-y #BFD9FF;}

udělej to jinak a ono to půjde:

body
{margin:0; padding: 0; text-align: center; background-color:White; font-size: 0.8em;font-family: Verdana, Geneva, Arial, Helvetica, sans-serif;}
#content {
width: 760px;
margin: 0 auto;
text-align: left;
background: url(c-back00.gif) top left repeat-y #BFD9FF;}
Fred
Profil
Mimochodem vyhodil bych tohle <script type="text/javascript" src="pphlogge.htm"></script>
chybuje tenhle doctype <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//IETF//DTD HTML 2.0//EN">
tady: http://www.czech-tourism.info/testpenzion/pphlogge.htm
Dolphi
Profil
vyhodil bych tohle
To je pozůstatek z toho, jak mi to uložila Opera, samozřejmě že v orig. je tam javascript
Dolphi
Profil
aha, tohle je jakýsi nesmysl
To bylo ono, děkuju. Už se to snad chová, jak by mělo.
Pachollini
Profil
Mně se to líbí velmi, ale pořád se snažím kliknout na ten obrázek v hlavičce, když chci na titulní stránku a ono mi to nefunguje ;-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0