Autor Zpráva
Mároš
Profil *
Ahoj,

Programuju vlastní torrent tracker. Není to postavený na torrent traderu, xbtit, tbdev ani ničem podobným, celý si to dělám sám. Už to mám jakž tak hotový, announce funguje, download torrentů taky atd... Mometálně předělávám upload, ale to není důležitý :)

Mám dotaz, jestli má někdo nápad na nějakou funkčnost, co tam udělat, co tam nedávat atd...

Na odpovědi typu že je to zbytečný a že je tu přetrakařováno nebudu odpovídat z důvodu, že se nehodlám usadit jen v cz /sk končinách :)

Díky za odpovědi
jenikkozak
Je tu přetrakařováno. Zde se píšou názory na konkrétní stránky, ale ty jsi žádnou neukázal.
Mároš
Profil *
jenikkozak:
Forum - názor na stránku. Pojal jsem to trošku obecněji, než názor na jednu stránku. Jde mi jen o nějakou funkčnost, ne o to jak vypadá. Možná jsem to měl v prvním postu napsat. Třeba příště :)
peta
Mároš: Porad jsi nedal stranku, takze nemuzeme prohlizet, co na ni mas ci nemas. Takze vlastne ani nemame zadny napad, co by ti na ni chybelo.
Myslim si, ze tva otazka spis smeruje na tema Jak neco udelat nebo jine, protoze chces obecny popis, co se od takoveho torenta ocekava. To uz necham na moderatora.
Ja treba vubec nemam predstavu z tveho popisu, o co bezi. A nelegalnim vecem se radeji vyhybam.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: