Autor Zpráva
el_bunda
Profil
Zdravím všechny,

chtěl bych Vás požádat o názor na stránku www.sdh-jurinka.wz.cz.

Právě nedávno jsem trošku předělal vzhled a zajímal by mě názor někoho zkušenějšího. Předem upozorňuju, že mě na grafiku nikdo moc neužije.

Hnedka na začátek bych asi zmínil to šrafované pozadí v obsahu. Vím, že se ten text špatně čte, ale když místo šrafování dám jenom nějakou barvu, vypadá to dost blbě. Pokud by Vás napadlo nějaké lepší řešení, tak sem určitě napište, já už bych se pokusil ho nějak zrealizovat.

Předem děkuji za Vaše názory.
Louka
Profil
Ad šrafování - co takhle dát tam sice šrafování, ale jemnější? Myslím trochu (malinko) zesvětlil barvu pozadí a trochu víc zesvětlit barvu šrafování, aby to nebyl tak velký přechod a bylo to celkově trochu světlejší.
el_bunda
Profil
Tak jsem to zkusil trošku zesvětlit. Sice tam to šrafování skoro není vidět, ale už se to čte o dost líp. Díky za radu
yamainu
Profil
Ten křivolaký rám kolem postaviček v hlavičce není vůbec hezký. Ten tvar by snesl výrazné zjednodušení.

Vypnu obrázky a nevím, kde jsem. Vypnu kaskády a zase nevím, kde jsem. Chtělo by to v hlavičce i text.

S tím šrafováním - asi bych ho snesl v nadpisech jednotlivých boxů (ty červené) a naopak bych ho nedával pod text.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0