Autor Zpráva
Matuto
Zdravím,
zajímal by mě váš názor na portfolio, které bych si chtěl vytvořit.
JaySee
1) přidal bych kontrast
2) O mně! nikoli O mě.
3) no ale já nevím, je to nemastné neslané...
4) nevím, co na tom mám hodnotit
Sir Tom
Matuto:
Také zdravím, hodnotit z obrázku moc dobře nejde...
* nelíbí se mi zvýrazněné první písmeno u nadpisů
* to, co nabízíš by mělo být na lepší pozici než dole - mě jako tvého potencionálního zákazníka zajímá tvá nabídka - nějaký tvůj životopis (o m(n)ě) je mi opravdu ukradený
* píše se webdesign - ne webdesing - stejná chyba jako zde: Nabídka: Webdesing, celý web
* nahoře je menu a má nějaký vzhled - proč ale téměř stejný vzhled mají i popisky u formuláře? to je záměr mást zákazníky, aby nevěděli na co se dá kliknout?
* nerozumím přechodům mezi pozadími - nahoře jsou obláčky, dole trojúhelníčky - k čemu to? něco to vyjadřuje?
* u nabídky nerozumím posledním dvoum položkám - můžeš mi prosím vysvětlit jaký je mezi nimi rozdíl? a můžeš prosím SEO optimalizaci napsat bez zkratky?
* a vůbec bych to SEO ani nenabízel - normální lidé jsou hloupí a nevědí, co to SEO je... (na této nevědomosti o SEO si pár lidí postavilo byznys)
* no a dejme tomu, že chci udělat návrh od tebe - jak tě mám kontaktovat? co mám udělat? nevím... nikde tam není pobídka, abych se zeptal nebo poptal návrh...

Celkově web špatný není - ale být zákazníkem, tak by mě to neoslovilo, protože na webu není žádná pobídka (ba ani informace), která by mi řekla, co mám jako zákazník udělat, abych získal tvůj produkt...
Vzhled mě moc neupoutal - je to takové "nudné" - jako zákazník bych nechtěl mít web nudný...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: