Autor Zpráva
datagrid
Profil
Dobrý deň,

Poprosil by som kritiku, Vaše postrehy a názory na http://kadernictvo-motyl.citystone.sk/

Ďakujem.

PS: Tlačítko "do galérie" zámerne nefunguje, bude v blízkej budúcnosti nahradené Facebook like-om
Ivy
Profil
Takovéhle vlasy bych mít nechtěla - nechceš zvážit barvu? Mě by ta zelená odstřelila, asi bych šla hned pryč. Nic proti návrhu, ten se mi docela líbí, ale pro kadeřnictví mi to přijde silně nevhodné.
Zeptej se klienta jaký podíl zákazic tvoří ženy a prober to s deseti ženami ve svém okolí. Zařaď i starší. Pokud se specializují na stříhání mužů tak by to mohlo být ok, nevím.
Chamurappi
Profil
Reaguji na datagrida:
V Exploreru 7 v té zelené prázdné ploše sotva vidím zelené nadpisy.
Proč mají <li> nějaký :hover efekt, když samotné nic nedělají a musím se trefit do odkazu? Proč není celý tento efekt spjatý s odkazem?
Ceník mi připadá nepřehledný, zkus dát sudým řádkům jinou barvu pozadí.
peta
Profil
* menu v zelenem bych dal barvou #6EB708
* sluzby v zelenem bych dal barvou #7E3201
* nadpisy a odkazy v bilem barvou #6EB708 nebo #426E05
* tlacitko "Do galerie" nefunguje
* Tabulka v Otváracie hodiny je odskocena zleva proti strance Novinky
* nahledy v galerii nemaji stejny vzhled (cili treba vse na vysku) a protoze je stranka vysoka, tak nad tou slecnou v pozadi je pak velke prazdne misto
Mistr
Profil
datagrid:
Ty fotky by to chtělo přefotit, aby na fotkách od kadeřnice nebylo v pozadí jízdní kolo. Viz:
datagrid
Profil
Ivy:
nechceš zvážit barvu?
Farby sú dané klientom :-)
Celý interiér je ľadený v tejto farebnej kombinácií, farba stien, nábytok atď...
Krása je relatívny pojem, ale ďakujem za Tvoj názor, beriem ho na vedomie.
Dal som si tú námahu a spýtal som sa na reprezentatívnej vzorke žien danej vekovej kategórie (30-40 rokov - potencionálne zákazníčky), reakcie boli zväčša kladné.

Chamurappi:
Proč mají <li> nějaký :hover efekt, když samotné nic nedělají a musím se trefit do odkazu? Proč není celý tento efekt spjatý s odkazem?
Opravené. Ďakujem za upozornenie, pri generovaní menu som priraďoval class="SelectedItem" k <li> miesto <a>

V Exploreru 7 v té zelené prázdné ploše sotva vidím zelené nadpisy.
Malo by to byť opravené. Avšak mál len IE7 emulátor na PC. Odskúšal som to na reálnych browseroch: IE6,IE8,IE9, a tam to vyzerá byť OK.
Mohol by si to ešte raz pozrieť?

Ceník mi připadá nepřehledný, zkus dát sudým řádkům jinou barvu pozadí.
Hmm... Pokúsim sa s tým niečo spraviť. Skúšal som šedú a moc to prehľadnosti nepridalo.

peta:
Tabulka v Otváracie hodiny je odskocena zleva proti strance Novinky
Opravené.

nahledy v galerii nemaji stejny vzhled (cili treba vse na vysku) a protoze je stranka vysoka, tak nad tou slecnou v pozadi je pak velke prazdne misto
Neviem či som ťa správne pochopil. Upravil som obrázky na rovnakú výšku.

Mistr:
Ty fotky by to chtělo přefotit, aby na fotkách od kadeřnice nebylo v pozadí jízdní kolo
Túto fotku som zatiaľ vymazal, skúsim prehovoriť s klientom :-)
JaySee
Profil
Dobrý den,

tyto stránky se mi velice líbí a zaujaly mě. To je můj první dojem.

Ale mám i pár poznámek.

1) na uvodní stránce je oranžové tlačítko do galerie, nevím proč, ale není klikatelné (Firefox 10) ... takové tlačítko se mi ale moc líbí, jakožto prvek vyzývající k akci. Je pak škoda, když na stránce galerie není další takové objednat ke kadeřníkovi. Tím by se uživatel dostal blíže k vašemu cíli.
Moderátor Mistr: Viz post scriptum ve zdejším prvním příspěvku [#1].
2) čímž se dostáváme k tomu, že galerie je jen skladiště fotek
3) zvolil bych jednotný formát obrázků (velikostní)
4) u toho lightboxu (nebo co to tam je) byl nějak zvýraznil, že kliknutím se zobrazí další fotografie
5) u ostatních stránek kde je text na bílém pozadí, tak bych ocenil větší kontrast, na mém ntb se to skoro nedá číst
6) trochu bych zvýraznil položky menu
7) líbí se mi, jak je řešené menu. Na hlavní stránce veliké s CTA prvky, dále minimalistické
8) NOVINKY jsou takové nedodělané, vpravo hodně whitepspaces, černé nadpisy pod vystylovaným zeleným... nějak mi to neštymuje
9) OTEVÍRACÍ HODINY - Zase zvláštní proporce... vlevo nahňácaná písmenka a číslice, pak nic a vpravo obrázek, opět to skoro nepřečtu
10) CENÍK - oddělil bych služby pro pány od služeb pro dámy (alespon mě to nezajímá (co všechno se s tím dá dělat, když chci ostřihat), tak na základě toho toto píšu)
11) KONTAKT - dal bych důraz na způsob kontaktu, kterému dávají v kadeřnictví přednost a přidat k němu nějaké CTA prvky... jako objednejte se ještě dnes nebo zavolejte a zarezervujte si svůj čas ...
12) chybí mi favicon
peta
Profil
datagrid: galerie - skoro :) Vsechny nahledy udelej stejne. Bud na vysku nebo na sirku. Jestli to ma byt, jak to mas ted, radeji se vrat k te puvodni verzi.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0