Autor Zpráva
kristýna
Profil *
Co tyhle stránky: www.aquarion.cz

dle mého moc strohé.
Taps
Profil
kristýna:
Pravidla kategorie Názor na stránku » 7. Nehodnoťte cizí výtvory bez vyžádání a ani nežádejte ostatní o hodnocení cizích stránek, na jejichž tvorbě jste se nepodíleli.
peta
Profil
Taps: Jak jsi prisel na to, ze s nimi nema nic spolecne?

V podstate se mi libi. Jednoduche, prehledne. Dal bych 6 z 10? Bude se to dobre ovladat pres mobil.
* uvodni strana
- zahlavi je divne a nema spodni okraje kulate. To by neva, kdyby menu navazovalo take hranatym na hranate.
- text je na prilis nalepeny zprava a zleva
- delka radku presahuje 80 znaku
* Casto kladene otazky vypadaji desne, ty nadpisy. Mozna bych zkusil cyanovou tady z fora #00659C nebo tu z hoveru menu #0075BF. Nepodtrhavat, spis bych to dal tucne. Ta kapka by mohla byt plna stejnou barvou. Nemusi byt prostorova. Ale v tomto pripade bych mozna pouzil logo, ty 3 vlnky. To je graficky zajimavejsi prvek.
* Vstup pro prezentery ma nalepene tlacitko na ramecku. Vzhled formulare je takovy nezapadajici.
* proc_aquarion - tam je pokazde jine radkovani u textu, schazi tam obrazky a pripadne technicke parametry zarizeni, jako prikon, vykon, ... Obrazky pouziti v praxi.
* paticku bych dal pod stranku do modre oblasti. Ta oddelujici cara mi tam nesedi.
kristýna
Profil *
Taps:podílele jsem se na tvorbě, články. Tak nehodnoť když nevíš.


peta:
díky
Chamurappi
Profil
Proč bylo toto vlákno poslední měsíc u ledu, když už kristýna odpověděla, že se na tvorbě podílela?

Reaguji na kristýnu:
podílele jsem se na tvorbě
Z úvodního příspěvku to nebylo moc zřejmé.

1) Doporučuji zvětšit line-height u odstavců, podobně, jako je zvětšený u seznamů.
2) Na stránce Kariéra mě praštily do očí nadbytečné mezery před otazníky.
3) Stránky mají nekonzistentní <title>, některé obsahují název webu, některé ne.
4) Otázky na stránce Často kladené otázky mají příliš světlé písmo.
5) Je-li stránka dlouhá, patičkou je nalepená na spodní okraj okna, hodilo by se tam odsazení.
6) Nadpisy <h2> by mohly mít větší horní odsazení.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0