Autor Zpráva
Radimsu
Profil *
hi. prosím o váš názor na stránku Http://www.pr-webdesigns.tk/ - jestli se vám líbí vzhled,ceny,co můžeme vylepšit.
dddd
Profil *
ak to myslíš ako vtip tak som sa dobre zasmial :D
vypadá to hrozne..+ keď web dizajn studio nemá na vlastnú doménu..
Moderátor Chamurappi: Kritizuj konstruktivně.
peta
Profil
dddd: Pravidla kategorie Názor na stránku
Mozna dobre ukazat svoji stranku, jak to teda ma byt spravne. Take bych se rad zasmal :)

Radimsu:
http://www.pr-webdesigns.tk/
- Ve FF jsou odrazky nalepene na okraji
- mezery mezi slovy "PHP, JavaScript,HTML,CSS", "Design,kód,seo".
- nemas tam praci s cms, coz by te posunulo o krok dal http://navody.c4.cz/
- to pismo v nadpise neni zrovna nejlepe citelne
- logo, ta seda mi tam moc nesedi. osobne vnimam web jako modrou; desing rekneme tu zelenou zarive zluta, zelena trava, priroda na jare; profesionalni spis rude cervenou nebo fialovou, jako rudy pecetni vosk nebo tmave modre fialova jako pro web kariera u nas; Cili bych to dal fialova-modra-zelena a mas to soucasne v barvach duhy. Jenze zas ta fialova na zacatku mi tam nesedi, ze je takova nevyrazna a svetle fialova ma blize k ruzove.
- ten stin kolem stranky by to chtelo svetlejsi, jiny, mozna z gimpu stinovani

http://www.pr-webdesigns.tk/objednat/
- Ten konec formulare neni domysleny, ty text jsou nalepene kolem odeslat. Policka pro text jsou ve FF prilis mala.

http://www.pr-webdesigns.tk/reference/
- To je zatim spis stranka s odstrasujicimu obrazek :) Jako, neni to uplne spatne vymyslene, zahlavi, ale to pod nim uz graficky se zahlavim neladi.
Zkus si udelat tak 5 navrhu stranek, fakt peknych, a ty tam dej. Pripis k tomu, ze je to navrh. Klidne pouzij treba existujici stranku a jak bys ji predelal ty. Je dobre zakaznikovi ukazat nekolik zpusobu, jaky mas styl tvorby. Z 1 obrazku to nekdy nelze vycist.
Ivy
Profil
Server nenalezen. Firefox nemůže nalézt server http. Včera i dneska, používám verzi 11.0 .
Moderátor Chamurappi: Vinou diskuse byl v úvodním příspěvku vadný odkaz. Opravil jsem ho.
marthydesign
Profil
Radimsu

nieje to zle..... ale ani dobre.....

čo sa týka grafiky skus troška popracovať....

pár vecí skus kuknuť aj na http://www.tutoriarts.cz

GL
Ivy
Profil
Po několika pokusech mi to naskočilo.
* odrážky lezou do okrajové linky, což na mě příliš profesionálně nepůsobí
* kombinace vybraných druhů písma na mě působí neladně
* chybí kontakt a další údaje o firmě, nepůsobí to na mě důvěryhodně
* doporučuji vypustit slova bohužel, neděláme, nemůžeme dodat, brzy to napravíme
* za čárkou a před závorkou místy chybí mezery
* doporučila bych nezdůrazňovat doménu
yamainu
Profil
Jeden zásadní rozpor je v tom, že v názvu webu inzerovaný design není uplatněn na vzled webu samotného. Chtělo by to trošku grafického cítění. Takto to působí velmi neprofesionálně.
Taurus
Profil
Podívej, lidi ti budou platit spíš za takové práce http://veerle.duoh.com/design.
Můžete se prozatím učit a nabízet webdesign zdarma, než nabydete určité úrovně. Tvá prezentace je bohužel tristní z pohledu vizuálního, češtinářského i typografického, viz názory ostatních. Na bílém placu prdlých pár textů, nahoře se to snaží napravit jakási animace. Spodek neukončený, odrážky bez odsazení. Zákazníka byste podobnou prezentací poškodili.
shaggy
Profil
peta:
Keď už odkazuješ na tie pravidlá, čítal si aj ich druhý bod (myslím ten, ktorý hovorí o diakritike)? Ak hej, tak prečo ich dlhodobo porušuješ.
A tiež nevidím nikde v pravidlách nič o tom, že by mal ukázať svoju stránku, ak chce hodnotiť niekoho iného.

Ja si myslím, že jeho kritika bola konštruktívna a to konkrétne:
- webdizajnérske štúdio bez vlastnej domény považujem za výsmech. To ako keby predajcovi okien zatekalo do vlastnej budovy.
- tiež som to najprv pochopil ako pokus o žart, je to proste celé zle (škaredá grafika, nezarovnané texty, zle zvolené fonty, nezarovnané odrážky atď.). Tu nie je čo hodnotiť, to treba zmazať a urobiť nanovo, alebo sa skúsiť venovať niečomu, do čoho sa rozumejú.
Fisak
Profil
Předem upozorňuji že sem nečetl příspěvky předemnou. Myslím si že desing je dobrý je jednoduchý tak jak to mám rád nic si nepřepláscal což je fajn.. jen mi tam chybí zakončení stránky což by tomu desingu trochu pomohlo(tím myslím nějakou lištu dole aby to byl obdélník)... jinak trochu mi tam chybí menu které by mohlo být někde nahoře(tzn. to reference objednat atd..)


jo jinak ještě mi tam chyběj kontaktní údaje jako ič, dič, jméno apod. Žádná firma nebo živnostník si bez toho u tebe nic neobjedná ....
Radimsu
Profil *
Děkuji za názory a omlouvám se za špatný link. Vaše názory přepošlu grafikovi a zkusíme to udělat lepší. A co říkáte na naše ceny? zdají se Vám přijatelné?
Stewy
Profil
Ceny jsou dle mého názoru opravdu podprůměrné a vysoce lákavé.

Když si ale člověk prohlédne celý web, který by měl být Vaší vizitkou, a uvědomí si, že podobným přístupem bude zhotoven web, který si objedná, tak od objednávky rychle upustí.
Proč?
Ohledně grafiky už tu lze bylo vše podstatné řečeno. Já doplním například to, že objednávkový formulář lze odeslat prázdný, čili nějaká kontrola a ověřování vstupů Vám asi moc neříká, nebo je to jednoduše odfláknuté. Co se týče sekce reference, proč ji tam vůbec máte? Tato sekce má sloužit k tomu, aby zákazníka přilákaly Vaše hotové povedené práce, ale obrázek v této sekci vypadá také jako špatný vtip. Vypadá to jako návrh, který někdo o volné chvíli splácnul dohromady a potom ani nedokončil. Tohle zákazníka těžko přiláká.

Web je celkově v rozporu, když má v hlavním nadpisu velkým písmem napsáno "Profesionální webdesign", a pak se na něm člověk setká s něčím takovým. Ne, tohle opravdu působí jako opravdu špatný vtip, nebo jako nějaký školní projekt několika studentů, kterým se nechce přivydělávat někde v supermarketu.

Takže závěr asi takový, dokud si nedokážete udělat pořádek na vlastním webu, a dát ho trochu do kupy, tak se raději nesnažte dělat weby ještě někomu jinému. Nejenom cena je to, co zákazníky příláká.

Mimochodem, když už se zabýváte i webdesignem, proč nejste schopni dodat design ve standartním PSD výstupu?
Radimsu
Profil *
Děkuji za názor.
PSD nedodáváme,protože design většinou neděláme ve Photoshopu.
scripty na webu nejsou hotové, proto jde odeslat prázdný formulář. scripty dodělám až po dokončení webdesignu. Po přečtení všech názorů jsem se rozhodl pro re-design.
peta
Profil
Radimsu: Mozna to zni hloupe, co tedy hodnotit na strance, ktera neni dodelana? Vsechno, co zminime muzes zakecat s tim, ze to neni dodelane. Proto je dobre nechat hodnotit uz uplne predkonecnou verzi :)
david80
Profil
Jestli se někdo chce živit web designem, tak stránky firmy by měly být ohledně designu špička. Nevidím obsah, už jste to asi stáhli, ale vidím patičku a logo s odkazy a už to logo mi přijde, že ho "spíchnul" za deset minut o přestávce na svačinu. Kostrbaté kolečko s jednoduchým nápisem ... to nemá s profesionální grafikou nic společného. Nechci nějak urážet, to ne, ale takhle hrozně mi to opravdu přijde.
radimsu
Profil
Náš dosavadní grafik je pryč z teamu, takže teď zkusím nějaký design udělat já :) Snad to dopadne lépe..
marthydesign
Profil
radimsu

Dnes som si pozrel či náhodov nepribudli nejake zmeny, no bohuzial k horsiemu.

takýmto štýlom si odplašiš všetkých potencionálnych klientov.
peta
Profil
radimsu: Sim te, dej tam tu puvodni stranku :) Stranka bez stranky je nepouzitelna.
A na vyrobu RS se vybodni. Nejdriv si zkus pouzit nejaky free, abys mel nejakou predstavu, jak to ma fungovat.
radimsu
Profil
Brzo bude nová stránka :) (hezčí).


A máme nový design stránky :) Zatím ale nefungují objednávky..
panther
Profil
Radimsu:
myslíš si, že je nejlepší umístit na stránku webdesign studia umístit reklamu? Viděl jsi to u nějakého profesionálního seskupení?

- „SEO - Dostaneme vaše stránky na první pozice vyhledávačů“ - můžu se zeptat jak, když už to nabízíš? Nebo to tam máš jen kvůli tomu, že to tam mají i ti ostatní, co to skutečně umí?
- obrázky v http://www.pr-webdesigns.tk/#nabidka máš hnusně okousané, „moderní webdesign“ není o okousaných kolečkách. To nevidíš?
- „programming“ - neumíš tuto činnost pojemnovat česky? Nebo chceš dokázat, že jsi něco víc a umíš pár pojmů anglicky?
- „pr webdesigns“ v doméně/titlu vs. „pr design“ v logu. Kde je tedy pravda?
- nestálo by za to zainvestovat pár korun ročně do CZ domény? Vypadalo by to lépe.
- http://www.pr-webdesigns.tk/#nabidka vypadá napříč prohlížeči různě, v některých je na úplně jiném místě, než očekáváš.
- je hezké, že ses naučil pracovat s jQuery, ale používáš ho na nesprávných místech. Web je bez JS nepoužitelný (nikam se neproklikám), pro vyhledávače naprosto neviditelný. Takto se optimalizace, kterou nabízíš, skutečně nedělá, ba naopak.
Fisak
Profil
radimsu:
Mohu se zeptat kdo ti s tím pomáhal ?? kdo ti dělal desing a naprogramoval ti to ,?? jelikož ještě předevšírem si tam měl menu o dvou poločkách který si udělal v malování a nyní máš docela pěkný desing i pro mobily ?? :-)
radimsu
Profil
Pomáhal mi s tím http://drahos.nhx.cz/, Minulý design jsem také nedělal já - já dělám kódy.
Fisak
Profil
radimsu:
aha tak proč máš webdesignové studio když neděláš design??
radimsu
Profil
Protože ho dělá náš grafik, já jsem coder :)
Stewy
Profil
Tak to bych pro Váš měl jednu radu. Sežeňte si do týmu ještě někoho, kdo bude mít hlavu a dá to všechno dohromady, dá tomu nějaký řád a bude v tom už trochu zaběhnutý. Takhle mi to pořád připadá jako nějaký školní projekt.
peta
Profil
Opet nedodelana stranka. Neni podstatne, ze to vypada zajimave. Ani, ze je tam prilis moc cerne. Na cokoliv kliknes, proste zobrazi nesmysly. Co je jednou na webu se archivuje na vecne casy a kazdy si muze archiv proklikat a videt, ze vystavujes nehotove veci. To nebudi moc duveryhodnosti.
* na uvodni strance jsou nesmysly
* kontaktni form je rozsypany a zbytecne slozity
* reference jsou prazdne, aspon tam dej 5 ruznych navrhu na nahodne weby na inetu
* nabidka je prazdna. ja bych tedy ocekaval, ze pujde jednotliva kategorie rozkliknout. Mimochodem, jsem ted cetl clanek, kde prave hodne pomlouvaji SEO pravidla, ze nejsou zas tak zakaznicky super, jak tvrdi jini lide.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0