Autor Zpráva
notebook-pohotovost.cz
Profil *
Ahoj,

tak jsem konečně spustil svůj další projekt www.notebook-pohotovost.cz a zajímalo by mě, co byste kdo vylepšil. Na Googlu se mi daří na dotaz "servis počítačů chomutov", "servis pc chomutov" a "notebook servis chomutov" být na první stránce, ale na seznamu s tím mám velký problém. Takže pokud někdo poradí, tak budu moc rád. Pokud by někdo nabídl pomoc, tak to rád i zaplatím, SEO není můj kamarád, je to pro mě spíš taková španělská vesnice. Nabídky pište na hlavac@notebook-pohotovost.cz

Předem díky za názory a postřehy.
peta
Profil
Mnooo, snad uplne vsechno :) Ale ne, je tam par malickosti, ktere by se hodilo zmenit.
1. Zrusit tu animaci nahore a nebo ji zpomalit na 5s interval
2. V textu by mel byt 1 nadpis a par podnadpisu. Tva stranka je preplacana ruznym ztucnenym pismem.
3. Delka radku by mela byt max 80 znaku.
4. V Prubehu pohybu s po nem se meni rika ramecku horni animace
5. Spodni cast stranky bych radeji uplne smazal. To nema zadny rad. Budiz, je tam levy pravy sloupec. Ale proc je tam tak obri tlacitko a obri tel cislo? Proc je tam triradkovy rozcestnik, ktery mi navic prekryva ta bocni ikova facebook? A napravo od toho je nejaky mimosloupcovy sloupec Najdete nas. Proc je v paticce obrazek? Proc text v paticce neni spis do seda, jakoze mene vyrazny nez bezne pismo, ktere je cerne?
6. Proc je ta uvodni stranka tak dlouha? jestli se chces rozkecavat, dej tam menu o firme. Uvodni strankou bys mel zaujmout zakaznika a vysvetlit mu, jake sluzby mu muzes nabidnout. Copak ho zajima, ze mas 10 let praxi? Ze stranky menis 1x / 7 dni? jeho zajima, co mate, co delate, jak dlouho prace ci dodani trva, pripadne, cim jste lepsi nez ostatni. Tez, kde sidlite. Hlavne by to melo byt jednoduche a prehledne. Vzdyt delate jen prodej a servis pc. Pravdepodobne ani nic postou nezasilate. Takze zakaznik musi vedet, kam ma prijit a jaky typ zbozi ci sluzeb ma v prodejne ocekavat.
"odvirování 250-600" To si teda dost troufas :) Vetsinou odvirovani pc je 20 min - 2h - 2 dny. Vetsinou je treba spustit antivir na trojske kone a avg. Tohle ruzne michat s nouzovym rezimem, podle aktualniho stavu. Nekdy staci anti jen na trojske kone, ktery do 20 min skonci. Kdyz z te castky odpocitas dan, spotrebu energie, tak ti za praci samotnou moc nezbyde.

Uvodni stranka mne natolik odradila, ze ani dalsi klikat nejdu :)
ludekbrno
Profil *
notebook-pohotovost.cz:

1) hrozně přeoptimalizované a tedy nečtivé texty, které nejspíš spoustu lidí odradí

2) podstrany notebook a počítač mají takřka identické texty, jen je slovo notebook nahrazeno slovem počítač a nedávají moc smysl

3) ty ceny jsou podle mě naprosto nereálné, odpovídající tomu, že nějaký studentík jde cestou ze školy okolo a staví se za pár stovek pomoct kamarádovi s počítačem. Neumím si představit, jak z toho živit nonstop provoz a platit auto. To je čistá charita bez šance uživit se tím.

4) chybí ti základní povinné informace, tedy zejména jméno podnikatele provozujícího službu.
notebook-pohotovost.cz
Profil *
Ouvej. Tak to budu mít pár hodin co dělat, jak tak na to koukám. Každopádně zatím díky za reakce a jdu se tomu trochu pověnovat. Za každou další reakci budu samozřejmě rád. :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0