Autor Zpráva
Ulikar
Profil *
Dobrý den,
prosím o kritiku webu www.sirotkova-5d.xf.cz.
Na webu je nutné přihlášení, přihlašovací údaje jsou:

Jméno: test
Heslo: test

Nevkládejte na tyto webové stránky nic hloupého, byť to umožňují.
dranel91
Profil
Jaký je smysl a cíl takových třídních stránek? Ptám se, jelikož tam není žádný obsah a nenapadá mě, jaký obsah by tam mohl/měl být. K domluvení se na čemkoliv je v dnešní době intuitivnější a spolehlivější (z hlediska dostupnosti jednotlivých členů skupiny) použít sociální sítě, popř. e-mail/mobil. Ke sdílení fotografií a dokumentů je dobré použít Google aplikace (Picasa, Docs) či sociální sítě jako v prvním případě. Jiné využití mě nenapadá.
Ulikar
Profil *
Tohle je všechno v jednom: nemusíte chodit na jiné weby - Když se chcete mrknout na fotky ze ŠVP nemusíte to hledat na Picase, když si chcete popovídat nemusíte na Facebook. Výhodou je také absolutní kontrola nad uživateli - když někdo na Picase napíše vulgární komentář, nelze jej smazat.
Stewy
Profil
Spíš bych souhlasil s dranel91. Přikláním se k tomu, že "vše v jednom" je např. Facebook, než takovýhle web. Co takhle si tam raději založit vlastní školní skupinu? Správa uživatelů i příspěvků je tam rovněž možná. Mladiství jsou v dnešní době na Facebooku přihlášeni neustále, a takto by mohli být neustále i v kontaktu se třídní skupinou.
peta
Profil
Zkus pouzivat v php ob_flush.
Neprisel jsem na to, kde se nahravaji fotky.
Tak, ja myslim, ze podobne veci jde delat na spoluzaci.cz. Ale to je pro hodnoceni vedlejsi.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0