Autor Zpráva
Hallo
Profil *
Ahoj, zajímal by mě názor na tento web z pohledu uživatele. Z programátorského hlediska je tam ještě dost práce, to vím.
czechclassic.cz
Mároš
Profil
Mně se líbí, že je to v Nette :-)
Stewy
Profil
Změnil bych tyto věci:

- zbavit se té oranžové barvy textu v odkazech, hover efektech a tlačítkách. Většinou je to hodně nečitelné.
- v sekci program upravit strukturu a vzhled stránkování, působí hodně nepřehledně
- přidat hover efekt v levém vertikálním menu
- úvodní strana - Vítáme Vás - Velké V u Vás
- chybí přepínač do cizího jazyka
Hallo
Profil *
[#3] Stewy:
- Oranžovou musíme nechat .. zadání
- JJ ten program působí divně, ale nic mě nenapadá, jak to udělat
- hover efekt přidám
- písmeno mi uniklo
- přepínač není, protože zákazník nedodal ještě překlady
ahoj
Profil *
- Jestli to běží na skvělém nette, překvapuje mě, že to neumí zmenšování obrázků, resp. vytváření náhledů.
- Stejně tak bych čekal, že se v menu bude zvýrazňovat aktuální položka.
- Jestli myslíš, že oranžová na modré je příjemná a čitelná, tak není.
- Nelíbí se mi absence ohraničení postranních sloupců vůči pozadí.
Hallo
Profil *
[#5] ahoj:
-Zákazník chce správce obrázků (ten vytváří i náhledy), takto je to zatím ponecháno
-Nahraju v noci
-Oranžová, ta tam musí být .. není naše volba
-Ohraničení je dost subjektvní dojem.
ahoj
Profil *
Hallo:
-Ohraničení je dost subjektvní dojem.
Ano. Nepovažuju to za chybu, jen píšu, že mně se to nelíbí.

-Oranžová, ta tam musí být .. není naše volba
To už jsem četl. Jestli oranžovou musíš nechat, změň tu šedomodrou. na tohle se nedá dívat:
Tori
Profil
Hallo:
* Stránka "Umělci" - když se při přejetí myší mění orámování obrázků, čekala bych, že to jsou odkazy na profily muzikantů/souborů.
* Když v profilu V.Návrata otevřu některou z fotek, ty iframy z youtube ji překrývají (Chrome 17).
* Připadá mi, že u delších textů je nedostatečný kontrast mezi písmem (netučné = tenké čáry) a pozadím - např. v biografii V. Návrata začátek třetího odstavce nebo u Eve Quartet. Přečíst se to ještě dá, ale zpomaluje mě to - nemůžu ten kus textu jen přelétnout a hned rozlišit důležité údaje, ale musím ho číst po větách.
* U Eve Quartet bych rozdělila text na více odstavců, pro každou z nich jeden, takhle najdu jednotlivá jména jen podle hvězdičky u data narození. Možná i jména ztučnit, anebo nejdřív seznam a pak biografie (a dejte nejdřív jméno a až pak nástroj - jména jsou důležitější. Každý ví, že primist(k)a se píše první a cello poslední.) Jestli jste použil texty z jejich webu, mohl jste aspoň zachovat formátování, dtto České sax.kvarteto.
* Možná by u těch profilů umělců bylo lepší dát nejdřív text a odkazy až před fotky. Vivaldi i Beethoven Orchestra - škoda, že neměli kvalitnější fotky.
* Proč vypadá pozadí menu jako ožvýkané (oproti podobnému pruhu v patičce)?
* Kalendář - mohl by být klikací celý čtvereček, ne jen číslo.
* Galerie - kdo je autorem kreseb (tipuju V. Návrat) a proč tam jsou? (souvislost Karlova mostu s koncerty u Salvátora mi uniká)
* Místa koncertů: z textu jakoby tlačítka "číst více" není jasné, že odkazuje na info, jak se tam dostat. Mělo by být zřejmé, že dva odkazy na stejnou lokalitu (horní menu a levý panel) nejsou totožné. Stránky s historií a kontakty by mohly být navzájem prolinkované. Taky by mohly oba odkazy vést na stejnou stránku, kde by bylo stručné info o poloze a stručný nástin historie, s odkazy na podrobné verze obojího.
* Ss. Salvátor - proč má uvedenu kapacitu 160, ale součet míst v kategoriích A+B je 180?
* Na stránce /cs/misto/1-kostel-nejsvetejsiho-salvatora jsou na konci posledních řádků nějaké paznaky.
Hallo
Profil *
[#7] ahoj ok tu šílenost se zvírazněním jsem dal pryč .. je to lepší no .. koukám na to už moc dlouho, tak mi to nepřišlo


[#8] Tori Díky za ucelený rozbor chyb.

Na stránce /cs/misto/1-kostel-nejsvetejsiho-salvatora jsou na konci posledních řádků nějaké paznaky. - Jsou pryč
Ss. Salvátor - proč má uvedenu kapacitu 160, ale součet míst v kategoriích A+B je 180? - Ať žije matematika VŠ :)

Místa koncertů: z textu jakoby tlačítka "číst více" není jasné, že odkazuje na info, jak se tam dostat. Mělo by být zřejmé, že dva odkazy na stejnou lokalitu (horní menu a levý panel) nejsou totožné. Stránky s historií a kontakty by mohly být navzájem prolinkované. Taky by mohly oba odkazy vést na stejnou stránku, kde by bylo stručné info o poloze a stručný nástin historie, s odkazy na podrobné verze obojího.

- Tlačítkům přidáme hover a active verzi. To že je stejný odkaz na dvě různé věci vím, s tím nic neudělám.

Kalendář - mohl by být klikací celý čtvereček, ne jen číslo. ok přidám, bude to lepší.

Proč vypadá pozadí menu jako ožvýkané (oproti podobnému pruhu v patičce)? Protože je to schválený desing zákazníkem :(

Možná by u těch profilů umělců bylo lepší dát nejdřív text a odkazy až před fotky. - Nadhodím zákazníkovi

Ad. texty : Ty se musí upravit, až přijdou komplet i s eng verzemi. Ať žijou prostředníci ..

Youtube je blbost, díky za důvod dát to pryč ..

Umělci .. ok to by šlo, udělám odkazy.
Stewy
Profil
Hallo:
- hover efekt přidám
- je sice hezké, že jste přidal hover efekt do levého vertikálního menu, ale - oranžový text na oranžovém pozadí? Nezlobte se na mě, ale to by snad nenapadlo ani žáka první třídy základní školy.
Tori
Profil
Ještě jsem si všimla: Ta oranžová pozadí pro "Místa koncertů" a "Kontakt" mají ostrý pravý horní roh úmyslně? Vypadá to trochu nesourodě oproti menu a pozadí nápisu "Kalendář", které mají rohy oblé.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0