Autor Zpráva
topweb123
Profil
Zdravím, prosím o zhodnocení.
Adresa webu: http://topweb.nolimit.cz/
Taurus
Profil
Vypadá to jak grafika Windows 98. S patnáct let starým vzhledem... hmm... Není to hezký ani přehledný. Zbytečně úzké, bílé prostory, žádné detaily nebo optické dělení pravého menu, odfláklá patička, ...
topweb123
Profil
Ty ikony složek skutečně z Win98 jsou :-D
Ugo
Profil
zmenšit ikonky složek, logo a mě se to bude líbit, ještě mi tam chybí nějaké lepší zarovnání a odsazení (vertikální) věcí vlevo a vpravo, je to nepřehledné což do jednoduchého designu právě nepatří. Jinak to že se to líbí mě je spíš kritika protože muj vkus je ve všem tak 10+ let starej
Sir Tom
Profil
topweb123:
Nelíbí se mi to - ve výši očí je seznam.cz reklama. Kdybys zvětšil šířku na 100%, tak by to vypadalo lépe a nebylo by to na sobě nalepené...
topweb123
Profil
Máte pravdu to logo je takový gigantický
peta
Profil
* obr slozky v menu je prilis velky a navic kostickovany, nadpis neni tucne
* leva prava strana je namackana na obsahu
* ikona stareho modreho IE uz nei moderni. Radu let ma ms ikonu se zlutym prouzkem
* modry radek nazvu webu je prilis maly proti napr nadpisu u nejnovejsicg Reklamy PPc
* v sedem pruhu datum je z hora jinak nez ze spodu a neni tak namackany zleva jako je nazev webu v modrem pruhu
* statistika je vymyslena
* formular pro pridani stranky ma nejasne tlacitko a ruzne siroke select boxy. Podminky uprostred vety maji velke pismeno a zadnou tecku za vetou.
* nejnovejsi, sloupec vpravo, vypada vzhledove strasne. mozna bych z tama vyradil datumy a podtrzeni odkazu a dal tam odrazky
topweb123
Profil
Statistika rozhodně vymyšlená není! Podle čeho tak soudíš?
http://www.2i.cz/9898a78d5e - statistika
Plaváček
Profil
topweb123:

Statistika rozhodně vymyšlená není! Podle čeho tak soudíš?

Třeba podle toho, že jsem právě navštívil katalog z šesti různých počítačů a počítadlo se ani nehnulo :)
topweb123
Profil
Ono není důvod aby se hýbalo:
Denně návštěv: 672 (celkem včera návštěv)
Tento měsíc: 5693 (celkem za měsíc)
Celkem: 5693 (celkem)


Přiznávám, vetšinu těch návštěv má na svědomí Websurf.
peta
Profil
Tak dukladne jsem to nezkoumal jako plavacek. Nicmene, podivam se na stranku a dokazi odhadnout jeji navstevnost behem jednoho dne. Tato stranka nema a nemela jiste vic nez 100 ruznych uzivatelu/den. Nicmene realny udaj by mohl byt 5-30/den.
Seznam.cz na facebooku ma tyto udaje: 5.725 To se mi líbí 123 mluví o tom. A to je zatracene navstevovany server, takze i jeho fb stranka bude hodne navstevovana.

Cili, kdyby jsi uvedl cislo kolem 100 nebo pod 100, tak bych si toho nevsiml.
topweb123
Profil
Ano bez WS by to bylo tak do té stovky ...
Plaváček
Profil
topweb123:

A k čemu, prosím, má být tento katalog dobrý?
shaggy
Profil
Plaváček:
má být tento katalog dobrý?
K tomu, aby aj súčasné generácie videli, ako weby vyzerali pred 15 rokmi.
topweb123
Profil
Header předělán na GIF - načítací.
Panasonixon
Profil *
Mnohem lepší by bylo prokládané PNG ... načítá postupně se stránkou a nemusí se tudíž čekat až se natáhne obrázek
peta
Profil
"K tomu, aby aj súčasné generácie videli, ako weby vyzerali pred 15 rokmi. "
Cili takova jina podoba http://archive.org/web/web.php, ktery ukazuje historii stranek po dnech.
Ivy
Profil
Nějaké limity ten web přeci jenom má (Jeden idiot při pokusu vložit stránku vymazal celý TOP web ! Prosím kontaktujte administrátora.)
david80
Profil
Asi špatné zabezpečení, někdo asi zkusil podstrčit jiný kod do databáze

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0