Autor Zpráva
Santino
Profil *
Ahoj, prosím ohodnoťe můj web. A poraďte mi co vylepšovat - určitě je toho hodně.
PerToon
Profil
Dávej link na stránku.
http://www.santino-corleone.com
Timy
Profil
- proč obrázkové odkazy, když vypadají stejně (spíš hůře) než normální textové? Navíc u nich chybí hover
- špatné formátování textu, přidej odstavce, případně nějaké podnadpisy, volné řádky
- graficky se mi to nelíbí, ale to je jenom subjektivní pohled
- ve firefoxu ti trochu ujíždí logo
Santino
Profil *
Jo, jasně, ta historie je tragická, plánuju jí celou přepsat a rozčlenit.
A na tý graifce se ti nelíbí barvy? Co bys doporučoval?
bojars
Profil
Santino odstavce textu na stránke "Historie" ohranič tagmi <p></p>. Teraz máš jeden na začiatku a na konci celého textu máš jeden opačne takto: <p/>

Máš tam link na CSS súbor:

<link rel="stylesheet" type="text/css" href="styly.css">

do toho súboru zapíš atribúty pre <p> takto:

p {text-indent: 3em; margin-top: 0; margin-bottom: 0;}

Nerob medzery na stránke týmto:

<p>&nbsp;</p>

Keď už ináč nie, tak je na to tag <br>

...
Timy
Profil
Santino
neupravoval jsi to? Teď mi přijde veselejší...
Santino
Profil *
Ne, neupravoval. Jen jsem vyřešil to logo ve FF. Už by to ujíždět nemělo.
luka
Profil *
santino

ak toto je pravda tak zjem ten monitor

Sicílie byla místem, kde se mafie zrodila, ale k moci a penězům přišla až v USA. Centrem mafie se stal New York.

Hamingway napisal : najprv je treba sa naučiť tomu, o čom píšeš, potom je treba sa naučiť písať. Na jedno i druhe padne celý život. tebe cyba jedno aj druhe
Santino
Profil *
Tak dobrou chuť. To je pravda pravdoucí. Jak jako myslíš, že je to správně? Tohle bys měl fakt upřesnit. S tímhle jsi mě fakt překvapil a rozhodil.
luka
Profil *
pozri si viac literatury ako, kde a preco vznikla mafia a nie dvoma vetami prejdes k mafii v USA
bojars
Profil
luka to je ale pravda: Mafia naozaj vznikla na Sicílii, ale k jej masívnemu rozvoju došlo až v USA hlavne v období prohibície... monitor radšej nejedz, ten je dobrý na iné...

Trochu o tom:

http://en.wikipedia.org/wiki/Mafia
Santino
Profil *
Trochu jsem to upravil. Vyřešil jsem vaše výtky (kromě členění historie do odstavců - na to přijde řada až o výkendu). Přidal jsem hover do menu a odkaz na index z loga v hlavičce.

Tak na to koukněte a řekněte, co ještě se vám nelíbí.
JCh
Profil
špatenka:
- menu je zbytečně z obrázků, to by šlo udělat elegantně z obyč. textu + CSS včetně hoveru a mohlo by to pak vypadat celkově líp
- hover menu je šílený a stejně nefunguje v Opeře ani Gecku
Santino
Profil
Jasně, zejtra mi končí školní praxe, takže o víkendu se do toho dám. Chci pořádně opravit celou grafiku. Barvy a tak.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0