Autor Zpráva
lesiak307
Profil
Čaute. Po dlhšej dobe sa k Vám znova obraciam s prosbou o názor a kritiku webu. Ide o rekonštrukciu stránky. Ešte nie je celkom dokončená a práve preto sa teraz pýtam na Váš názor. Aby som ešte pred úplným spustením opravil, čo sa dá. Index nie je prístupný, nakoľko je na ňom upozornenie o rekonštrukcii, avšak môžete si úvodnú stránku pozrieť v inom jazyku a aj preto odkazujem napr. na holandskú verziu. Chýbajúce alty doplním. Vopred ďakujem za Vaše postrehy, rady, kritiku... Odkaz na podstránku slovenskej verzie tu
ahoj
Profil *
CONTACT je málo kontrastní. A ve slovenské verzi sa mi nepáči overline.
Na mém nadprůměrně vysokém monitoru (900 px) se z obsahu hlavní stránky zobrazí 4 řádky, víc bez scrollování nevidím. Stojí ta hlavička (která má navíc největší podíl na 2,5 MB ) za to?
Borius
Profil
Mám jedinou výtku:
Jaké to překvapení! Do sekce kontakt jdu vždy, když potřebuji kontakt na provozovatele webu (například si objednat zboží či službu nebo se informovat). A hle, tady stejná sekce slouží k tomu, abych své kontaktní údaje předal naopak já. Tedy je to poněkud „naruby“. Osobně málokdy využívám takovéto předpřipravené formuláře, raději používám e-mail. Stačí jen kliknout na uvedenou e-mailovou adresu a mohu psát… Aj, tady ne, na tomto webu to jaksi nefunguje, e-mailová adresa není klikatelná (mailto).
Pěkný web, takový se mi líbí. Vyloženě líbí. Je fajn.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0