Autor Zpráva
Amunak
Profil
Zdravím, zjistil jsem, že jsem líný stále ručně formátovat texty co dostávám, ručně tam vkládat odstavce a podobně. Udělal jsem velmi jednoduchý nástroj, který to dělá za mě - http://tools.amunak.net/paragraphify/. Není to žádný zázrak, ale zajímá mě, jestli tam podle vás něco chybí, nebo jestli něco dělám špatně (trochu jsem experimentoval s css3 a je tam nějaký javascript), ale mělo by to fungovat i tak bez problému. Na vzhledu snad ani není co hodnotit, možná jen otázka - jestli vám to přijde použitelné.

Možná jsem to udělal zbytečně, ale nic podobného jsem na netu nenašel, a osobně mi to usnadní práci. A třeba i někomu jinému.
Sir Tom
Profil
Amunak:
Také zdravím,

špatné to není, ale když odřádkuji text, tak očekávám, že založím nový odstavec - nikoliv <br>.
Amunak
Profil
Sir Tom:
Od toho tam jsou ty přepínače dole - to, co píšeš ty, je sice nejspíš "nejsprávnější" řešení, ale až příliš často se setkávám s tím, že nový odstavec jsou dvě zalomení (jakože tam je vidět ta mezera mezi odstavci). Občas někdo taky dělá odřádkování za každou větou (což je pochopitelně hloupost). Stačí zmenit nastavení a hurá, opraveno :)
Ostatně opravování takovýchto "odřádkovacích chyb" byl taky jeden z cílů.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0