Autor Zpráva
chodel
Profil
Dobrý deň, prosím o kritiku mojej novej webstránky, ktorá slúži na prezentáciu a predaj produktov k otehotneniu www.fertilaid.cz . Stránku som robil pomocou HTML+CSS, žiadne zložité programovanie. Zaujíma všetko, čo mi môžete vytknúť, poprípade pochváliť :) Použiteľnosť, grafika, navigácia, duveryhodnost, SEO... Ďakujem :)
ahoj
Profil *
Velmi slušné. Jen detaily:
- škoda nedostylovaných odkazů. Ta modrá je tam nehodí ani trochu.
- horní menu - nezvýrazňuješ vybranou položku
- horní menu - oranžová položka by mohla pokrýt celou výšku toho pruhu menu.
- projdi si texty. Jsou tam překlepy a slova, kde se překladatel moc nezamýšlel.
- Současně mé těhotenství trvá už devět týdnů
- jsem šla přímo zadoktorem
- podle všehov listopadu
- kde sou výrobky
atd atd.

Tam kde odkazuješ na http://www.fertilaid.cz/index.html, odkazuj na http://www.fertilaid.cz. Takhle si zbytečně škodíš.

Líbí se mně zvolené barvy. Až na tu modrou.
peta
Profil
- uvodni stranka je preplacana textem
- odkazy barevne nezapadaji
- oranzovy text ve svetle zelene eni moc prijemny na oci, menu Vysoké hodnocení
- odrazky v obsahu, vpravo od menu, jsou mimo radek
- obsah strida velikost pisma, ztucneni a jine efekty, ktere snizuji citelnost
- libi se mi ty oranzove sipecky na spodu stranky, nadpis FertilAid pro ženy. Proc to nepouzivas vsude a menis sipecky na jine? Navic, je zajimave, ze ty sipecky nejsou uskocene jako jine obrazky
- pouzivas radky, ktere obsahuji vice nez 80 znaku (napr 110), snizujes citelnost textu
- proc pouzivas tolik ramecku kolem menu? tabulka a jeste pod tim oramovano barevne
- proc mas tolik menu a rozkliku? Snizuje to prehlednost, na co ma uzivatel klikat. V podstate totez, co mas ve vodorovnem menu mas i ve svislem.
- proc na spodu a vpravo nemam stejny okraj od ramu stranky jako je vlevo a nahore? Mozna to dela jen FF.
chodel
Profil
ďakujem veľmi pekne, snažil som sa upraviť stránku čo najviac podľa toho, čo ste mi poradili. nikdy som si nemyslel , že aj odkazy treba nastylovat a som rád , že som o niečo múdrejší :) ďekuji za Váš čas !
Borius
Profil
Co je to „9.-TÉHO DUBNA 2012“? Vypadá to docela strašidelně. Nejspíš „9. dubna 2012“.
Telefonní číslo „+420774276594“ by bylo přehlednější takto: „+420 774 276 594“.
Nikoli 30 denní garance, ale spíše 30denní garance.
A naopak, ne 799Kč, leč 799 Kč.
A čeho jsem se úplně lekl – cituji: „Pro jakýkoliv info“.
Co se týče drmku obecného, jedná se bylinu, nikoli osobu!
Některé výrazy bijí do očí: příjmění, múžete, telefonním atd.
Docela legrační je otázka „Jak FertilAid podpořuje plodnost?“
Nebo toto: „… doplňky stravy, které byli vyvinuté …“.
Chtělo by to poopravit od česky mluvícího člověka (třebaže slovenština je tak hodně podobná, není zcela stejná).
Tolik k češtině. Naopak, po vzhledové stránce se mi web líbí, je jednoduchý a přehledný, řekl bych přímo – takový sympatický. S jednou záludností: Ať jsem v kterékoli sekci, horní menu vždy chybně detekuje sekci objednat.
Dole v patičce je jakási ikona Ministerstva zdravotnictví, ale nikam neodkazuje. Proč tam tedy je? Ani žádná vysvětlivka tam není.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0