Autor Zpráva
Pelikán_1
Profil
Zdar,
nudíte se a chcete se vyřádit na kritice mejch prvních stránek?
...pokud jo, tak adresa je: http://www.radimpce.wz.cz/
Dero
Profil
Je tvořena pro... musí být... ?

Nechci hodnotit web, který mi diktuje, jaké rozlišení mám použít nebo jaký stav okna je pro mne nejlepší.
Filips
Profil
kombinace barev je hrozná, nepodtrhávej nic co není odkaz, nefunguje čas, a zdrojak nevím protože se tam nemůžu se tam dostat, navíc to nemá žádný obsah, a tej js je na začátku dost hrozný!!!
WeBa
Profil
Je to nepřehledné
- vůbec netuším, co by mohl být odkaz
- menu jsem taky zprvu nenašla (vypadalo to spíš jako "spřátelené stránky")
Moc bezúčelného javascriptu
- pobíhající stavový řádek bych dala pryč
- nastavit jako domovskou stránku mi nefunguje a myslím, že je to celkem zbytečnost
- nejde mi označit text proč?
luka
Profil *
hroza
Pelikán_1
Profil
luka
hroza
Jo, tak v tom stebou naprosto souhlasím! :D
...ale už se pracuje na novejch...měly by bejt do konce roku... :-)
Sephiroth
Profil
Je to nepřehledný a polovina věcí ti tam nefunguje.
A takový ty "vychytávky" jako zakázání pravýho tlačítka nebo zakázání označení textu jsou podle mýho názoru naprosto k ničenu.
Možná by bylo dobrý nějak logicky tu stránku rozdělit (hlavička, menu, obsah stránky,...) nebo to provést alespoň nějak viditelně
Adda
Profil *
Js okno, které mě informuje o rozlišení pro které byla stránka udělaná mi rozhodně nepřipadá jako příjemná záležitost pro nově příchozí uživatelé. Spíše to v prvním momentu každého zalekne.

Neholduji sice moc celo černému pozadí webu, ale pokud je to dle tvého gusta, tak ok. Jen mi rozhodně nesedí barevné stylování písma kdy máš u Autor: hned 4 barvy! Určitě by se to dalo všechno sladit o trochu lépe.

Jak už tady bylo zmíněno, tak obsah a vlastně celý web je tak trochu zmatený. Možná ho máš sám pro sebe uspořádaný, ale na prvním pohled je to spíše skladiště nejrůznějších běžně stahnutelných js skriptů. (v mozile ti nefunguje čas a další js)

No každopádně snaha se cení. Pokračuj dál, sbírej zkušenosti a rozhodně se nech inspirovat připomínkami. Je toho dost na zlepšení. Držím pěsti do dalšího programování. Adda
Lukáš M
Profil
nebylo to tu už jednou? pamatuju si to matně, ale nemyslím, že by se něco zásadního změnilo...
Pelikán_1
Profil
wow! :D
...tak to sem nečekal (že se eště nekdo ozve)... :D

Lukáš M
nebylo to tu už jednou?
...no, máš pravdu a taky jí nemáš...
...když se koukneš na datumy vložení příspěvků (hlavně těch prvních), tak vše pochopíš... ;)
...já jsem totiž procházel všechny diskuse, co sem kdy založil a koukal, jestli není něco novýho...
...no, a ten stručnej vzkaz od luky mě dost pobavil, tak sem odpověděl...
...a jelikož předpokládám, že Ty a další máte nasteveno "Třídit podle nových odpovědí" tak se vám to zobrazilo jako nový... ;)

nemyslím, že by se něco zásadního změnilo
...máš pravdu - když se na stránky koukneš, tak tam najdeš "Poslední aktualizace : 18. 2. 2005" :D

Ale přesto dík za kritiku... :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0