Autor Zpráva
Gecko
Profil *
Zdravím všechny čtenáře,
přicházím s krátkou estetickou radou - mám dva návrhy portálu www.vaszrak.cz
1. Současný - www.vaszrak.cz
2. (Snad) Budoucí - (odkaz není schválně klikatelný, ponevadž nechci aby Google začal indexovat novou stránku se subdoménou - prosím i Vás o nelinkování)

Pro který byste se rozhodli. První návrh je rozhodně propracovaný (kompaktnost), bohužel s postupem času zjiš'tuju, že design bere příliš mnoho místa, kde by mohl být obsah.

Druhý je hotov na 80%, detaily se musí doladit, jde mi teď o celkový dojem.

PS: Za reklamu mne nekamenujte, tu neřídám já.


Děkuji.
Fisir
Profil
Zvolil bych tu druhou variantu. Ten text „Slovo a enter…“ se mi tam moc nelíbí.
Prochy
Profil
Pokud se nepletu, tak na djpw.cz je nastaveno, aby google nesledoval odkazy ven(no-follow), takže odkaz, tam můžeš klidně dát. :-)
Gecko
Profil *
Fisir:
Díky. „Slovo a enter…“ se mi osvědčilo, je to blbuvzdorný.


Prochy:
Nechci to tu rozvádět, patří to jinam, ale jenom krátce - několik stránek jsem nechal zhodnotit na subdoméně a G. je zaindexoval, ona ta url se dlouho maže z indexu (i když je tam redirect).
Str4wberry
Profil
odkaz není schválně klikatelný, ponevadž nechci aby Google začal indexovat novou stránku se subdoménou - prosím i Vás o nelinkování

To si zakaž v robots.txt:
User-agent: *
Disallow: /
panther
Profil
Gecko:
mě ta beta-verze nefunguje, odkazuje na 404 na www. To máš už záměrně, nebo je někde chyba? Docela jsem se chtěl na ten připravovaný web podívat.
Gecko
Profil *
Už jsem to přepnul (přesměroval). Na www.vaszrak.cz je nový a na http://old.vaszrak.cz/ starší verze.
Borius
Profil
Co se mi nelíbí:
1) Dobrá, o reklamě se nebudu zmiňovat, toliko krátce: těžko rozlišit, co je reklama a co odkaz se skutečně hodnotnou informací.
2) „Slovo a enter“? Dost podivně to zní.
Co se mi líbí:
1) Přehlednost
2) Nepřeplácanost barvami
3) Jednoduché a vystihující logo
4) Informace nejen užitečné, avšak i zajímavě podané
Gecko
Profil *
Borius:
2) ‚Slovo a enter‘? Dost podivně to zní.
Jestli by tě (nebo ostatní) napadlo lepší spojení, klidně napiš.

Co se mi líbí:
To jen fajn, jsem rád za pochvalu :)

Díky za Tvůj čas.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Gecka:
Jestli by tě (nebo ostatní) napadlo lepší spojení, klidně napiš.
Udělat tu lupu, na kterou by chtěl člověk instinktivně kliknout, jako opravdové tlačítko. Pak mu nemusíš psát nápovědu k odesílání formuláře…
Mistr
Profil
Gecko:
Jenom taková drobnost například ke stránkám Podrobný popis lidského oka či Péče o zrak: je rozdíl, napíšeš-li 80% a 80 %.
80% = osmdesátiprocentní
80 % = osmdesát procent

Navíc si ve stránce Sklivcové zákaly - tečky, pavučiny nebo čmouhy létající před okem oprav překlep (...) ale oční lékař je nedokáže nalézt.

A v článku Brněnská oční klinika Meral zakoupila nový excimerový laser AMARIS se skutečně jedná o, jak Ty píšeš, Frekvence očního sleovače 1050 Hz? Možná ano, nejsem znalec.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0