« 1 2
Autor Zpráva
H.V.
Profil *
shaggy:

Ohledně chatu: v nastavení chatu si zvolíš "pouze přátele" a tím uvidíš jen přátele, tiéž ostatní uživatelé tě neuvidí, pokud nemáš v přátelích.

Pro ostatní: Nejsem čech, jsem arménec, proto tyto korespondeční chyby, ale mám dohodu s copywriterem, takže veškeré pravopisné chyby dám brzy do pořádku, děkují za upozornění.
shaggy
Profil
H.V.:
v nastavení chatu si zvolíš "pouze přátele"
A ak to neurobím, tak uvidím všetkých, správne?
H.V.
Profil *
shaggy:
ano, jpokud nezvolíš tak je to stejne ako kedy veřejný chat vlevo pod menu
shaggy
Profil
Ja som bežný používateľ, zaregistrujem sa na tom webe. Neviem o tom, že také nastavenie existuje, zaregistruje sa tam 1000 ľudí a všetkých uvidím v tom chate.
Nie je to rovnaké, ako v klasických chatoch - tam väčšinou vidíš len ľudí, ktorí vstúpili do "miestnosti". A na sociálnych sieťach je obvyklé, že vidíš iba kamarátov, nemyslíš?
Svadleji
Profil
A proč by lidi měli používat tvojí "sociální síť"? Druhý mark zuckerberg z tebe určitě nebude. Nabízíš něco nového, lepšího nebo tak? Vzhled se mi nelíbí nehledně na to že hnědá je neutrální barva. To logo co ujíždí doleva si zarovnej se stránkou horní lišta parazituje na FB. atd. atd..
Darker
Profil
Svadleji:
A proč by lidi měli používat tvojí "sociální síť"?
Tak za pokus to stojí, ne? Může to dělat, podobně jako já, prostě proto že si to chce vyzkoušet. Nic z toho co jsem zadarmo vytvořil nemá pravidelné uživatele, ale funguje to a to to mi šlo.

shaggy:
Souhlas, když už by tam měla být možnost vidět všechny uživatele, určitě by neměla být defaultní.

H.V.:
Nejsem čech, jsem arménec, proto tyto korespondeční stylistické/gramatické chyby
Tak proč neuděláš arménskou sociální sít? Pokud web děláš jako referenci, cizí jazyk nikomu vadit nemá, záleží na funkčnosti. (jako funkční SS to předpokládám nemyslíš, musel bys být blázen.)
H.V.
Profil *
Pro všechny: nesnažím se nikomu konkurovat a dostat se ke konkurenci jako Facebook, to by na něco takovýho pomyslel absolutní magor. Snažím se prostě vylepšovat své schopností a vytvořit něco, čím bych si třeba mohl pozdějí uživit jako vedlější činnost, protože moji hlavní činností a zálibou je hudba a tohle jsem vytvořil jen tak ze srandy a z pokusu, že se to třeba někam dostane. Pokud by se tu mezi Vámi našel opravdu profesionální PHP programátor, rad se pustím do spolupráce, jelikož mám v myšlenách věcí, co snad žádná sociální síť neobsahuje...jenže nejsem ochoten tyto věci zrealizovat, proto jsem tenhle systém postavil na redakčních systémech.

Běžný uživatelé se v týhle věcech nevyznají, jim jde hlavně o zvědavost, co stránka obsahuje a kdo tam všechno je...

Vy jste však profíci proto jsem se obrátil na Váš názor a jak to tak vidím, tak se po Vaších názorech cítím jako amatér, přesto díky za nápomoc a názory.
Darker
Profil
Pokud zkoušíš svoje schopnosti (což jsem předpokládal) snaž se vyhýbat cizím skriptům - vkládáním RS, diskusních fór a odkazů na hry se nikam nedostaneš. Pokud máš perspektivní nápady, napiš do práce a zakázky seriózní nabídku. Profesionálních programátorů je tu habaděj.
_stefan
Profil
Svadleji:
To samé mohli říkat Zuckerbergovi, když vymýšlel Facebook. Třeba se to chytne...
Svadleji
Profil
_stefan:
Zuckerberg byl ale dobrej programátor s jinejma záměrama, ne jenom si to vyzkoušet ale udělal hotovou věc pro školu..
H.V.
Profil *
Svadleji:
A koho tím vadím, že si udělám vlastní sociální síť ? štve tě to nějak, nebo si mám vzít od tebe povolení, abych si něco takového mohl zkusit?
dranel91
Profil
H.V.:
Když jsem byl mladší, tak jsem chtěl vytvořit portál zabývající se fantasy tématikou. Něco jako DraciDoupe.cz, ale omnoho lepší. :-) Skončilo to tím, že jsem tam měl pár článků a to ještě ani ne vlastních.

Chci tím říct, že pokud nenabízí člověk nic nového (a nemusí to být nové celosvětově, stačí u nás) a/nebo nemá pro věc dostatečné zapálení, tak z daného projektu s nějvětší pravděpodobností nic nebude.

Z toho vyplývá, že třebaže nepřinášíš nic nového, ale máš pro věc dostatečné zapálení (ať už to jsou sociální sítě z pohledu sociálního, nebo tě zajímá čistě technická stránka věci), může ti práce na projektu přinést cenné zkušenosti. A nebo přijdeš na něco, na co ještě nikdo nepřišel. :-) A proto držím palce a přeju hodně štěstí. ;-)
H.V.
Profil *
dranel91:
dík, je to rozumná řeč, jenom mě štve to, že nejsem profesionální php programátor, jinak bych tyhle věci naprogramoval sám, momentálně mám takové nápady a mýšlenky, které v současnosti nemá žádná sociální sít na světě, ani facebook, nebo zábavné portály, nebo seznamky... kdybych tyhle věci uměl naprogramovat, tak bych s jistotou mohl říct, že jsem přišel na něco nového...
_stefan
Profil
H.V.:
Tak si nějakého programátora najdi, tady jich je přehršel. IMHO ti bude stačit nějaký mladý začínající programátor, který si za svou práci nebude brát moc velkou sumu peněz.
Kubuska112
Profil
H.V.:
Dole nefungují odkazy, pořád se zobrazuje úvodní - registrační stránka

O Nás | Nápověda | Pravidla | Reklamy | FAQ
Fisak
Profil
Mohu se dotázat kolik už maj Profilky uživatel ??
« 1 2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0