Autor Zpráva
marek094
Profil
Hezký den,
prosím o tvrdou kritiku grafického návrhu mého portfolia, než se dám do kódování. (Nejvíc bych asi potřeboval poradit s uspořádáním uvnitř rámečku.) Líbí se vám?
Děkuji.
panther
Profil
marek094:
to je vše? Chybí mi tam nějaká informace, co vlastně děláš, kdo jsi... Není tam nic kromě slideru, který by se hodil na stránku „reference“.
marek094
Profil
panther:
no, původní záměr byl nabouchat všechna do toho okna, a pod to uvést několik vět (které ještě nemám vymyšlené) a kontaktní formulář.
panther
Profil
marek094:
to je ale docela podstatná část celé stránky (že se má jednat o jednostránkovou prezentaci mi došlo), ale je to... nedodělané. Nejprve si kompletně dodělej návrh, pak žádej o zhodnocení. Hodnotit obrázek se dvěma šipkami (slider) nemá moc smysl.
karel_
Profil *
Hrůža.
Sice není zřejmé, co je předmětem portfolia, ale by to být třeba "sazenice marshmallow"
marek094
Profil
karel:
Přesně tohle jsem potřeboval, aby to někdo objektivně zhodnotil, a nemusel jsem dělat kravinu :)
Díky, za reakci
peta
Profil
Je to preplacane grafikou. Bile pruhy z pozadi pryc. Obrazek obsahu posunout pod nadpis. Logo graficky nezapada. Obrazky v paticce nedavaji smysl a pusobi rusive. Sipecky po stranach nedavaji smysl, na to slouzi menu. Puntiky dole budou na mobilu spatne klikatelne.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0