Autor Zpráva
topweb123
Profil
Zdravím,
prosím o kritiku webu Vševěd.gzk.cz
Adresa: http://www.vseved.gzk.cz

Prosím o rady jak sehnat nějaké uživatele. Zatím je to úplně mrtvé.
Případně pokud pro mě máte nějakou nabídku účinné reklamy tak neváhejte mě
kontaktovat, platím dobře.

+ tady udělal spoluadmin reklamní video: http://www.youtube.com/watch?v=T2tS3Ew3Edw
mimochodec
Profil
top web123:
Zkus si tam něco odeslat a špatně vyplnit mail. Přijdeš komplet o všechno, cos v tom formuláři vypisoval. Možná minuta práce, možná dvacetkrát tolik. Myslíš, že taková funkčnost návštěvníka potěší?
Sir Tom
Profil
top.web123:
Také zdravím,

nebudu kritizovat vzhled (ten je dobrý, ale na můj vkus je tam příliš moc posuvníků) nebo obsah, ale zaměřím se pouze na myšlenku:

Myslím si, že na českém internetu již takové servery existují - např. odpovedi.cz, zpovednice.cz, lide.cz,... Bylo by možná dobré si položit otázku - v čem je vševěd jiný. A právě tyto rozdíly povýšit a propagovat je.

Můžu ti dát reklamu na moje stránky www.myslivna-hadanky.ic.cz - většinou tam chodí lidé od 8 do 16 let - čili lidé, kteří by možná chodili i na tvoji stránku. Pokud budeš mít zájem napiš mi e-mail (viz můj profil) a domluvíme se.

P.S. Sorry, že jsem tvůj nick napsal s tečkou, ale top.web je zákazané slovo.
topweb123
Profil
Sir Tom: Zájem asi mít nebudu, protože návštěvnost toho webu je podle TOPlistu mizerná.
PS: Proč je top web sprosté slovo?
jenikkozak
Profil
topweb123:
Inzeruješ, že máš hodně příspěvků.
Ale vybral jsem náhodný z nich. A ejhle, tys ho jen zkopíroval z jiného webu. Na webové stránky chodím kvůli jejich obsahu ne kvůli vzhledu (který je ve tvém případě podle mého názoru udělán hodně narychlo). Ode mne máš 0 bodů z deseti.


topweb123:
Sir Tom: Zájem asi mít nebudu, protože návštěvnost toho webu je podle TOPlistu mizerná.
Píšeš o svém webu, že? 5 návštěv za den (po odečtení automatu) skutečně není moc. Ale zapracuj na designu, na obsahu a úspěch se třeba dostaví.
topweb123
Profil
jenikkozak:
"Inzeruješ, že máš hodně příspěvků."
Jakých hodně příspěvků?
"Ale vybral jsem náhodný z nich. A ejhle, tys ho jen zkopíroval z jiného webu."
Já rozhodně, žádné příspěvky nevkládám, můžeš být trochu konkrétnější?
"Píšeš o svém webu, že? 5 návštěv za den (po odečtení automatu) skutečně není moc."
Ne píšu o jeho webu. Na web co má 40 návštěv za den si reklamu fakt dávat nebudu.
jenikkozak
Profil
topweb123:
Ne píšu o jeho webu. Na web co má 40 návštěv za den si reklamu fakt dávat nebudu.
Má 56 přístupů denně, ty 5. ;) Jeho návštěvnost je podle tvých slov mizerná. Jak nazveš návštěvnost svého webu? (Neodpovídej, nezajímá mě to.)

Já rozhodně, žádné příspěvky nevkládám, můžeš být trochu konkrétnější?
Zajisté, mohu. Toto je článek, který jsem vyhledával.

Jakých hodně příspěvků?
Těch „mnoho příspěvků“ z 28. - 29. sekundy videa, na které jsi odkázal tady na diskusi v zakládajícím příspěvku.
topweb123
Profil
"Má 56 přístupů denně, ty 5. ;) Jeho návštěvnost je podle tvých slov mizerná. Jak nazveš návštěvnost svého webu? (Neodpovídej, nezajímá mě to.)"
56 přístupů deně je pro mojí potřebu reklamy mizerná.

"Zajisté, mohu. Toto je článek, který jsem vyhledával."
A co já stim? Že nekdo to vložil na můj web a ještě někam jinam? To mi je u vtp


Moje návštěvnost je taky mizerná jestli to chceš slyšet, já tě to klidně řeknu. Proto si chci udělat reklamu na navštěvovaném webu, což jeho padesátšestka není ani ve snu.
Sir Tom
Profil
top.web123:
Moje návštěvnost je taky mizerná jestli to chceš slyšet, já tě to klidně řeknu. Proto si chci udělat reklamu na navštěvovaném webu, což jeho padesátšestka není ani ve snu.
Nabídl jsem ti docela zajímavou nabídku dle osobního uvážení. Mohl jsem ti také nabídnout i mé skoro "porno" stránky a to bys koukal, kolik lidí by ti tam najednou začalo chodit. Ale bohužel by to asi nebyla tvá cílová reklama. Myslím si, že alespoň nějaká reklama je lepší než žádná.
Ptáš se, jak zvýšit návštěvnost. Možná by sis měl také uvědomit, co vůbec chceš a více bys mohl ostatním naslouchat a ne tímto urážlivým způsobem odmítat nabídnutou ruku. Vážně teď pochybuji, že ti někdo dá nabídku, podle toho, jak se vyjadřuješ.
BTW - sledovat DENNÍ (tj. 24 hodin) návštěvnost v 18:00 nemá smysl, protože to číslo není konečné. Vzhledem k tomu, že tě neznám (což mě nyní těší), tak jsem ti nabídl moje "malé" webovky, ale v případě dlouhodobých vyhlídek bych ti dokázal nabídnout reklamní prostor na "větších" webech.

PS. Neřekl jsem, že top.web je sprosté slovo.
PS2. Tvoje návštěvnost je mizerná (dle tvých slov). Jak je ale možné, že ve 20:23 je návštěvnost za den 1360 a ve 20:30 je to 1402? Manipuluješ s počítadlem?
PS3. Aháá - už vím odkud tě znám - před několika dny jsi chtěl zkritizovat jiné stránky: TOP.web - katalog www stránek

jenikkozak:
Díky za podporu.
topweb123
Profil
Nemanipuluji, ale používám automat web surf.cz (tak web surf (dohromady) je taky zakázané slovo, no to je něco!
zde statistika - http://vsevjednom.cz/stat.php?poc=21570&stat=pristupy&kdy=dnes&zeme=1&browser=1&os=1&rozliseni=1
Vyjadřuji se slušně, slušně jsem odmítl nabídku, která je pro mě nezajímavá.


Ano byl jsem majitelem TOP.webu, ale někdo to hacknul.
Mimochodem co je tohle za cenzuru zde? Fuj!
peta
Profil
topwe_b123:
* Vzhled neni atraktivni, pri full screen je vetsina plochy tmava a prazdna.
* Hlavni menu je mrnave.
* V tabulce jsou texty zarovnane jinak, nez je clovek zvykly, napr z excelu (text vlevo, cisla vpravo)
* Datum mas v jakemsi lomitkovem tvaru.
* Texas hold \'em - asi chyba add/strip slashes
* Kdyz rozkliknu tema "Co právě děláte?", tak se ztracim. Jsou tam jakesi tmave oblasti, svetle oblasti, ramecky, cary, datumy, pak jakesi surfuju
* Kdyz chci pridat otazku, tak se take ztracim. Chtel jsem pridat otazku, misto toho je tam jakysi reg. formular. Ani to neni nadepsane registrace. Kdyz nekde vidim kolonku vek, vyplnuji 30. Kdyz datum narozeni, vyplnuji 1.1.1980. Takze mam pak pristupny obsah pro vek 18+. Pohlavi davam vetsinou muz. Email zadavam a@a.com nebo mail@mail.com a nebo test@test.com. Jinymi slovy, vubec nechapu, proc se musim nekde registrovat a sdelovat tak osobni udaje jako je pohlavi, vek, mail? V podminkach jsem nenasel, jakym zpusobem dodrzujes zakon o ochrane osobnich udaju.
§7 - Nashromážděné neveřejné údaje o uživatelích portálu Vševěd.gzk.cz nejsou a nikdy nebudou prodávány a předávány třetím osobám.
Pro mne, jako programatora, je to naprosto nedostatecne. Pravdepodobne ty udaje ani nemas zasifrovane, takze staci nabourat php script a muzu si vesele vytahnout z databaze, co chci. Pravdepodobne ani heslo nemas sifrovane.
Ugo
Profil
peta:
jistě víš jak vypadá zákon o ochraně osobních údajů, jestliže nic nemá, tak to není na škodu, nic to nemění na tom že by ho měl dodržovat, ale tím že se k němu nehlásí je to že ho nedodržuje alespoň menší špatnost (btw. já ho taky nikde nedodržuju a na stránkách který spravuju nebo dělám pro zaměstnavatele to není jinak, ten zákon je naprosto pošahanej), zajímalo by mě kolik stránek které jej citují ho opravdu dodržuje a jak by to bylo s vymáháním a sankcemi.

top web123:
design stránky je hrozný, funkčnost jsem nezkoumal, nemohu mít otevřeno dlouho takže jen první pohled, co jsem dál pochopil tak vyžaduješ registraci, celkem chápu že je to jednoduchý oproti tomu mít obě možnosti, ale je to opravdu otravné, alespoň by tam mohlo být přihlášení přes google/fb/openID atd. dnes když chce každý web registraci tak tahle centralizace dostává smysl, jinak alespoň omezit povinné údaje na minimum - přihl. jméno(email)/heslo

Ano byl jsem majitelem TOP.webu, ale někdo to hacknul.
to není dobrá vizitka, jak mám věřit tomu že si někdo neheckne toto a mé údaje které používám na více místech někdo nevyčape, jistě že riziko je všude, ale toto důvěryhodností neoplývá ani bez této věty, čili to pro mě znamená pamatovat si další heslo

téma je myslím dobré, jestli jsem pochopil oč jde, tak je to další typická plakárna kde je možnost nalákat 2 ohromné sekty lidí, brečící lidi (ať je důvod jakýkoliv) a zamindrákované znuděné puberťáky, druhá kategorie navíc disponuje velkým množstvím peněz a nulovým finančním vzděláním takže šance jak z nich něco vytáhnout by se našla kdybys to dotáh a věnoval se tomu pořádně.


PS: opravdu by mě zajímalo co je špatné na slovu top web a dalších zde řečených :-/
topweb123
Profil
Dostal jsem plán jak nalákat uživatele. Udělat nějakou soutěž, že kdo vloží třeba nejvíc otázek a odpovědí do konce měsíce tak něco vyhraje (nějaký předmět, příp peníze) Ale nevím jestli to mohu udělat, jestli na to nepotřebuju nějaké povolení nebo tak něco (ŽL) Díky za rady...

Moderátor Chamurappi: Pan topweb123 se rozhodl, že toto vlákno zneužije ke spamování, proto zamykám.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0