Autor Zpráva
davef6
Profil
Zdravím všechny,

poprosil bych o konstruktivní nazory co vylepšit, případně co se vám nezdá na webu http://www.egypt-dovolene.cz . Klidně pište i co vám na webu chybí z hlediska informací. Díky za každý názor:)
Hando
Profil
Také zdravím.

Kouknul jsem jen tak namátkově - třeba v Opeře (11.62) se vůbec nezobrazuje vyhledávání dovolených...

To pozadí má symbolizovat východ/západ slunce? Na mě třeba působí dost trojúhelníkovitě, ale to je subjektivní.
Borius
Profil
1) První dojem: ladná, sladěná, sympatická stránka
2) Vybrané dovolené na úvodní stránce: postrádám zdroj či cestovku, tzn. z čeho „vybíráte“. Menší reklama na INVIA by se sem nanejvýš hodila.
3) Diskuze: Proč požadujete moje členství na Facebooku, abych mohl vstoupit do diskuze? Kvůli vstupu do diskuze na vašem webu se nehodlám registrovat v žádné sociální síti. A i kdybych členství měl, nebudu jej sdílet s pro mne neznámým webem.
4) Podnadpisy na všech podstránkách <h2> a <h3>: mícháte malá a velká písmena dohromady (nebo je to takový podivný fond), hodně špatně se to čte.
5) Ikonu pro tab Kam na výlet není vůbec vystihující. Jistě by se našla vhodnější. Malý tip: výlet, cesta, trasa, mapa…
5) Závěrečný dojem: bezvadně udělaný web s přehlednými informacemi, barevně i stylisticky sladěný, vše skvěle rozdělené do sekcí, není to přeplácané, jako nejzákladnější informace zcela postačující. Zkrátka bezva:)
Ivy
Profil
* Diskuse, Premier Romance Butique Hotel & Spa - ujela cena a překrývá datum
* Písmo podnadpisů mi připadá divné
* Oficiálním jazykem je arabština - co takhle přidat několik základních slovíček?
* Co takhe přidat oddíl Flóra a fauna?
peta
Profil
* barevne je to chaos, zkus pouzivat stejne odstiny barev. Treba logo mas pyramidu v oranzove-zlute s okrovymi ornamenty. Podobne barvy uz jsem na strance nikde nevidel.
* Hotel Amwaj Blue Beach Resort + Premier Romance Butique Hotel & Spa - prekryva se mi cena a datum
* cervene nadpisy jsou necitelne, napr mi dalo praci prizpusobit zrak k precteni "Rozloha a počet obyvatel" a nebo na strance penize "Orientační ceny" to zpis vypada jako onemacni
* na strance Penize mas pak strasnou pravou tabulku. Asi bych dal pro zahlavi, oddelovac 2px sedou caru, sede tucne pismo, cerne pozadi
* U pocasi je moc udaju. Nevim, zda se to plni automaticky, ale kdybych ted chtel pridat 2 mesta, tak se to asi dela pro bezneho uzivatele pracne.

Flora fauna mi tez prijde jako dobry napad. Co jedovate ta muze byt je dobre vedet.

Pro zajimavost, z te pyramidy barvy: http://www.cssdrive.com/imagepalette/index.php
aa9799, c09f8b, d5ab84, e5be8a, fbd98f, f7e2bf, ffe290 light
542e32, 803f17, ab5709, ca7c14, f6b31e, efc47e, ffc421 medium
211214, 331909,442203,503108,62470c,5f4e32,664e0d dark // ten se jim moc nepovedl :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0