Autor Zpráva
FilipMasek
Profil
Ahoj,
právě dodělává webové stránky o energetických zdrojích, převážně v České republice. Je to výstup projektu našeho gymnázia a měl by hlavně sloužit jako nezávislý portál se srozumitelně sepsanými informacemi.
Po designu je vlastně hotový, možná budu měnit názvy jednotlivých sekcí a ve slideru nebudou jména.
Jinak mě zajímá váš názor, abych stihl web ještě upravit, než ho začnu plnit články.
Díky!

www.energetikacr.eu
Ivy
Profil
* Je to pramálo barevné a tudíž mi to připadá takové málo zajímavé.
* Nepochopila jsem proč je dole u obrázku napsáno Stop.
* Proč odkaz Fotogalerie vede někam na Facebook?
* Po kliknutí na šipku se občas posunování obrázků poněkud zblázní. Většinou tak po pátém kliknutí, někdy i po třetím. Občas obrázek úplně zmizí a objeví se až po reloadu.
FilipMasek
Profil
*Když už tě bude slider otravovat tak ho vypneš
*Odkaz povede na Picassu, facebook je tam jen provizorně
*To je věc se kterou si nevím moc rady...

Díky...
Borius
Profil
1) Dej ho sem, až bude alespoň zčásti hotový. Vzhled můžeš přece kdykoli dolaďovat. Zatím není co hodnotit. Jedině slideshow a –
2) fotogalerii. Omyl, tu tady nemáte, to je pouze odkaz na Facebook – mělo by to být uvedeno, že odkaz vede na Facebook.
3) Jediná věc, která se mi na slideshow líbí je, že je možné ji jediným kliknutím zastavit.
4) Možná by to chtělo více barev, nevidím ani jednu, působí to poněkud pochmurně a smutně. Energii si představuji špíše naopak – pořádně živelnou.
5) Gymnasium jakého ročníku? Tážu se s ohledem na věk autorů, jaké brýle si třeba při hodnocení nasadit.
Ivy
Profil
FilipMasek:
*Když už tě bude slider otravovat tak ho vypneš
Aha tak to jsem nepochopila. Napadlo mě že jestli třeba nechcete bojovat proti tepelným a vodním elektrárnám (u biomasy a u jaderných to stop moc vidět není). Tohle bych ti doporučovala vyřešit nějakým jiným způsobem který bude podobný omyl vylučovat.
Borius
Profil
[#5] Ivy:
Napadlo mě totéž – vidět jadernou elektrárnu a na ní nápis „stop“ – patrně mladí bojovníci proti atomu:)
mimochodec
Profil
Někde je přemíra barev na škodu, tady zase skoro chybí. Když už sis dal tu práci, že i fotky jsou černobílé, proč není i video?
V menu nezvýrazňuješ aktuální položku.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0