Autor Zpráva
patrik fyzikud
Profil *
štruktúra nieje veľká, skôr graficky návrh, farby veľkosti písma,chyby v kóde atd... Vďaka
www.doucovanie4you.sk/
Sir Tom
Profil
patrik fyzikud:
Máš pravdu.

* Obsah je velmi daleko od hran stránky (zejména dole).
* Hlavička je nic moc - neupoutá vůbec. Doporučuji nějaký pěkný obrázek např. model atomu.
* Web linky a vývěska jsou naprosto nedůležité části webu.
* Červená s bílou je pěkná kombinace, ale mohl bys zapracovat více na vzhledu - hraj si s nadpisy, s obsahem - barvy, použij různý font písma, atd. (základy nalezneš na jakpsatweb.cz).
* Favicon chybí.

* Vůbec nepoužíváš CSS - to je velká chyba.
* Používáš moc tabulek pro data, která nejsou tabulková. To je také špatně.

Vypadá to na práci naprostého začátečníka, který HTML objevil asi tak před 3 dny. Z tohoto důvodu se stránky nedají ani moc hodnotit...
shaggy
Profil
patrik fyzikud:
skôr graficky návrh
Tam nejaký je?

chyby v kóde
Jednoduchšie bude vypísať, čo máš dobre, zaberie to menej času.

Nechápem o čo na tej stránke ide. Je to nepodarok, ktorý pletie dva jazyky dokopy (doučovanie 4 you). O nejakom grafickom návrhu v tomto prípade nemôže byť reč, je to len pár podfarbených divov.
V niektorých prípadoch namiesto farby pozadia používaš obrázky (načo je dobrý veľký čierny obrázok), všetko máš absolútne pozicované, stránka je zbytočne vysoká (je tam veľa prázdneho priestoru), v kóde máš chyby, odkazuješ na nezmyselné weby. Toto na mňa pôsobí ako parkovaná stránka z roku 1999.
Again
Profil
Doplňující informace:

~ nikde nevidím žádné menu
~ malá velikost písma pod pruhem "New"
~ stránky bych zarovnal na střed
~ nikde není byť jen náznak nějaké grafiky
~ v Google Chrome mám pod patičkou velkou mezeru
~ kód je hodně nepřehledný, je to taková směs tabulek a tagu <br>

Celkově souhlasím s výše uvedenými příspěvky, stránce chybí jak grafika, tak i samotná struktura, doporučuji celé znova přepracovat.
jenikkozak
Profil
patrik fyzikud:
Tvůj problém spočívá v tom, že ti chybí soudnost. Proč si dáváš hodnotit takto odfláknutou práci? Šel jsem na web až poté, co jsem si přečetl komentáře výše, takže jsem nečekal žádný zázrak. Ale to, co mě čekalo, nemá vůbec smysl hodnotit. Tudy cesta nevede.
Ugo
Profil
tahle věta z webu vystihuje vše, takže na někoho kdo ve 14+- letech začíná s tvorbou to je průměrný, jako web do světa s cílem nějaké prezentace už ne

"Ďakujem, že zdieľate môj web na facebooku :)))))"


Ale dám i konstruktivnější kritiku:
- použil bych bezpatkové písmo, ono prostě vypadá líp
- červenou zahoď, je moc výrazná, namixuj něco míň bijící do očí
- nevadí mi absence obrázkové grafiky, ale asi bych zkusil to nějak líp uspořádat např. červenejm nadpisům větší padding, ale hlavně srovnat ať to má nějakou strukturu a ne jen chaos
- zrušit "Výveska"
- vycentrovat
- dodržovanej standart se už před pár lety posunul z 800px na 1024 (990+-), takže klidně můžeš trochu rozšířit
-chybí patička, sic je to věc zbytečná, ale zvyklost a vypadá to tak nějak líp když je obsah oddělen z obou stran (jeden ví že nemá čekat nic dalšího)

- nepochopil jsem oč na stránce jde, narazit na ní tak zavírám zděšeně po pár vteřinách, s tím souvisí, že aby byl popis lepší, bude se hodit menu - menu ale není

Podporte môj web umiestnením bannera na svoj web.
- nezlob se, ale toto si na web nedá nikdo, smazat

- dost důležitá zásada pro použitelnost webu je, že uživatel nechce scrollovat, proč není stránka nahoře a pod sebou má jednou tolik bílýho místa, skoro bych tam něco hledal

hlavní problém stránky ale je, že nemá ani obsah, ani vzhled. takže mě neupoutá dost na to abych chvíli pohledal a beztak bych neměl co najít, doplň minimálně to první - a to druhý vem taky od píky
patrik fyzikud
Profil *
Ako ju vycentrovať ? Vďaka.

Hmm dik za kritiku.
"Web linky a vývěska jsou naprosto nedůležité části webu. "
Ha ha ha

"Tam nejaký je?" (graficky návrh)
čierna +Biela+ červena... v jednoduchosti je krása :) Nechcel som to komplikovať obrázkami.
Tak som skúsil úplne jednoducho...

"malá velikost písma pod pruhem "New" "
Hej zväčším to to. Príliš mikro...

"nikde není byť jen náznak nějaké grafiky "
No snáď aspoň naznak by sa tam našiel :))))))))

"Ale dám i konstruktivnější kritiku: "
Ufffffffffff DIK !!! :)))

"červenou zahoď, je moc výrazná, namixuj něco míň bijící do očí "
Skúsim tmavo červenú, nech to nieje výrazne.

"Podporte môj web umiestnením bannera na svoj web. "
Som optimista tak to tam nechám :)))))


Väčšina hodnotení mala dosť emočný náboj :))))))
Nevadí.

Ale to vy-centrovanie by sa hodilo, možno rozšírenie.

Takže ako ju vycentrovať ? skúsim trochu po-špekulovať.

Zatiaľ vďaka.
patrik fyzikud
Profil *
Trochu som to vylepšoval. http://www.doucovanie4you.sk/ normálne sa mi tam podarilo aj rozbaľovacie menu.
Tak snáď je to zasa o krôčik lepšie ako pred pol rokom :))) Nemám veľa času sa s tým babrať. Ale ta po trochu.
Juandev
Profil
patrik fyzikud:
Ten web se mi nelíbí.

*padding-left nastavit
*nepoužívat patkové písmo
*nějak to urovnat
SeparateSK
Profil
Len taká otázka (nič zlého v tom nehľadaj):
prečo je "doucovanie" slovensky a tá druhá časť anglicky?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0