Autor Zpráva
gillow
Profil
Ahoj, jsem prakticky začátečník a ocenil bych hodnocení vzhledu a funkčnosti stránky. Popřípadě, co byste udělali jinak. Btw. zjistil jsem, že při prohlížení v IE a firefoxu/chromu se stránka zobrazuje trochu jinak (hlavně volné místo pod headerem u IE) a nevím, v čem je chyba.
Děkuji za vaše názory :)

Link je www.gillow.cekuj.net
Miloš
Profil
Různé zobrazení v IE×FF bude mít na svědomí módy prohlížečů, v tomto případě quirk.
Borius
Profil
gillow:
Všechny (opravdu všechny) odkazy míří na jedno a totéž umístění – na vstupní stránku. Takže se nedostanu nikam dál…
gillow
Profil
Borius:
To je naschvál, protože jsem tu udělal zatím jen první stánku a spíš by mě zajímal váš názor na grafiku, barvy, jak to na vás působí, co zlepšit... Textem se nezabívejte, není to urcitě konečná fáze
Michal Kokeš
Profil
Ahoj,osobně se mi zdá,že pozadí zabírá až moc stránky,možná je to tím,že je takové "studené",zkus změnit barvu pozadí,nebo celkově vše "roztáhnou".Také je to tím,že používám vysoké rozlišení obr.takže možná tvůj návrh je "myšlen jinak",sám jsem se s tím setkal když jsem dělal své stránky,na počítači s malým rozlišením vypadali příšerně,měl by na to být java script,který by je měl optimalizovat podle uživatele pokud se nepletu.
Borius
Profil
gillow:
Pokud mám hodnotit toliko první dojem, tak – docela příjemný ničím nerušivý vzhled. Možná příliš monotónní – v tomto smyslu: jednobarevné, jakoby jediným tahem napsané (stejné písmo, stejná velikost, stejný řez, zkrátka vše stejné – motto, odkazy, seznam).
Škoda, že to není dokončené, stránka na mne působí přátelským dojmem a rád bych poodhrnul oponu, co se za ní skrývá dál.
Na „prakticky začátečníka“ velmi dobré.
gillow
Profil
Tak jsem pozmenil trochu barvy a vzhled a prijde mi to lepsi. Neni to zadny spickovy dilo, ale pro danou oblast by se asi nic pestrobarevnyho nehodilo. Co si myslite ?
Michal Kokeš
Profil
Nevím,zdá se mi to naprosto stejný,promiň,koukni třeba zde : http://www.labtrojice.cz/rozbory-vody/rozbory-pitne-vody/
mimochodem se mi zdá,že stránky se ubírají tímto směrem :http://www.vzlab.cz/ ....koukni na nějaké "konkurenty" já osobně bych se zastavil zde :http://www.watex.cz/leve-menu/rozbory-vody/ nebo klidně i tohle kde je jen "rozpláclá voda" stačí http://www.milvit.cz/rozbor-vody.html
ale můj názor je jeden z milionů. Aby někdo přečetl tvé stránky,tak by měl strávit třeba 10min a proto je důležité prostředí,proto že chci třeba laboratorní rozbor,tak nechci být jak v laboratoři jestli rozumíš...také nevím proč je přesměrování na tyto stránky http://www.europroject.cz/...pokud má text opravdu přesměrovávat,musí to být jasně vidět,nemůžu přes všechen text jezdit myší,jestli to není odkaz...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0