Autor Zpráva
frances
Profil *
Dobrý den prosím o kritiku a vaše názory na systém pro cílený nákup a prodej internetové reklamy (aktuálně odkazy, články, bannery). Tento trh je určen pro VIP registrované uživatele služby linkmonitor.cz, nicméně pro uživatele jakpsatweb jsem připravil speciální akci na vyzkoušení systému na 1 měsíc zdarma. Stačí při registraci vložit kód WEB351 a aktivuje se vám VIP účet.

V systému je aktuálně více než 700 aktivních inzertních ploch a 60 aktivních poptávek.

Během příštího týdne plánujeme rozjet trh s placenými facebook i twitter statusy, takže pokud máte facebook či twitter účty kde chcete prodávat inzerci neváhejte mě kontaktovat na: frances@lemony.cz

Na tomto blogu: http://blog.linkmonitor.cz/ naleznete i videoprezentace, které jsem připravil k vysvětlení toho jak systém funguje.

Díky za vaše reakce a názory na službu. Očekávám jakékoliv nápady či připomínky.

Díky frances


Ještě link na službu: http://linkmonitor.cz/
mimochodec
Profil
Úspěšně jsem se zaregistroval, aniž by mi přišel nějaký ověřovací mail.
weroro
Profil
frances:
Během příštího týdne plánujeme rozjet trh s placenými facebook i twitter statusy
Nie je toto nelegálne?
frances
Profil *
Nevím o tom, těchto služeb jsou celosvětově stovky, u nás například http://www.payfortweet.com/


mimochodec:
Ano máme to takto nastavené pro maximální jednoduchost použití a žádné otravné ověřování účtů. Je v tom problém?
mimochodec
Profil
frances:
Ano máme to takto nastavené pro maximální jednoduchost použití a žádné otravné ověřování účtů. Je v tom problém?

Vzhledem k tomu, že mě to po té registraci ihned přihlásilo, tak myslím, že to problém je. Umožňuješ komukoliv, aby nabízel placenou reklamu na libovolném webu a pod libovolným emailem, aniž bys ověřil, že ten člověk má k tomu mailu přístup?
frances
Profil *
mimochodec:
Máš pravdu že to ověření do budoucna nasadíme. Ale ze začátku jsme nechtěli zbytečně odrazovat zájemce a chtěli jsme jim nabídnout opravdu rychlou registraci napojenou na přihlášení. Taky postrádám smysl toho proč by se uživatel přihlašoval do takové služby pod cizím mailem a platil si za VIP členství když mu daný mail nepatří a všechny notifikace a také možnost resetování hesla pak podléhá už pouze danému mailu...
Borius
Profil
frances:
Na vstupní stránce mi chybí to nejdůležitější: o čem stránka vlastně je. Tady na fóru to sice vysvětluješ, ale pokud bych přišel odjinud, nedozvěděl bych se to snadno. Sice tam máš nadpis
„Představení služby – k čemu vlastně slouží“, ale namísto stručného vysvětlení mi to otevře jinou podstránku. A ani tam se nic nedovím, pouze jsem nabádán, abych si skoukl video, že tam se vše dozvím. Uvítal bych spíše stručné písemné vyjádření o nabízené službě.
Odkaz „Zeptejte se na cokoli“ vzbuzuje dojem nějakého fóra či otevřené diskuze. Ve skutečnosti se jedná o zaslání e-mailu s dotazem.
Ivy
Profil
Borius:
Uvítal bych spíše stručné písemné vyjádření o nabízené službě.
Připojila bych se. Bez toho na žádné video koukat nebudu.
frances
Profil *
Ok díky za názory, na nové landing page určitě zapracujeme, neříkám že aktuální stav je nejlepší, zkusím tam něco dodat aby to bylo hned jasné.
Díky za názory!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0