Autor Zpráva
keijiro
Profil
Jaký máte názor na stránku http://www.ironfactor.cz ? Myslím, co se týče přehlednosti a barev.
Nox
Profil
- Mohlo by to na první pohled působit víc sportovně
- Menu je hodně nevýrazné, text málo čitelný a je dost daleko od ostatního obsahu
- Hlavička nemá cursor pointer ... aspoň tady v Opeře
- Fotky redakce bych taky čekal nějaké více tématicky zaměřené
- Když už máte v boxech na bocích tak bohatě whitespacu, mohly by odkazy mít podstatně větší klikací plochu
- U odkazů nejsou hovery
- I nadpisy u výpisu článků by mohly být větší ... taky ty miniaturní "více" ... klidně celý ten blok/řádek by mohl být klikací
- Celkově mě přijde ten středový obsahový sloupec dost upozaděný těma bočníma ... navíc je to (i na větším monitoru) dost malé, což je škoda
- Dále třeba v sekci trénink bych dal boční sloupec s odkazy spíš napravo, když jsme tu v Evropě zvyklí číst zleva doprava ... kdyby to třeba bylo široké na celou obrazovku a nebo aspoň začínalo od leva, tak možná ne, ale v současném rozložení bych proto byl
- Box Volejte mě trochu mate na takovémto webu, který se prezentuje spíš jako informační než komerční (to nemluvím o té istockphotové slečně s výrazem křečovitějším než člověk při zvedání činky)
- Fotky bych klidně dával barevné; je to subjektivní, ale asi bych viděl ke sportu/kulturistice nějaké teplejší barvy (je to z části i osobní preference, jak říkám, subjektivní)

Celkově - je to slušné, ale je imho co vylepšovat
Borius
Profil
keijiro:
1) Nikde nevidím způsob, jak flashovou animace vypnout. Odpoutává pozornost, není snadné se začíst, pokud mám v zorném poli onen flash.
2) V obchodě zmizí horní část stránky
3) Postrádám hlavní nadpis či popisek webu, případně i nějaké logo. To v té animaci se snadno přehlédne (zaměnitelné s reklamou).
4) Souhlasím s Noxem – více sportovního ducha ve vzhledu stránek!
5) Záležitost „napište nám“ a „redakce“ patří tématicky blíže k sobě (myslím v rozvrhnutí obsahu)
Jinak se mi stránky víceméně líbí.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0