Autor Zpráva
Iva
Profil *
Prosím o kritiku grafického návrhu

Předem díky
MilanJ
Profil
Pěkné, přehledné, jsem zvědavej, jak to bude vypadat až z toho bude stránka.
SuE
Profil
pěkné ale na první pohled to vypadá, že je to určeno spíše pro teenagery a mladší? Pokud ano, tak ok :-)
PeterBA
Profil
Súhlasím so SuE. Ak je to veľtrh pre ženy, chcelo by to viac ženskosti...
Iva
Profil *
Díky za kritiku.

Sue a PeterBa:
Bohužel je to určeno pro ženskou část populace zejména středního věku.

Barevně jsem se rozjela (i když to nemám ve zvyku) protože nemůžu pořád přijít na chuť původnímu designu, který určil grafik přes tiskoviny. Přijde mi zbytečně strohý a smutný.
Teď jsem se ale asi příliš rozšoupla já. Zkusím to usměrnit do "ženštější podoby" a udělat ještě návrh.

Prosím o názory i na tento návrh (podle reakcí by se pak mohl příp. zařadit jako alternativní styl).

Předem díky
SuE
Profil
barevně je to ok, přehledné taky. Možná změnit ten obrázek v hlavičce - místo teenagerek tam dát nějakou "pěstěnou eleganci " středního věku :-)
Iva
Profil *
Díky za kritiku.

Sue:
Myslela jsem, že jsem ulítla "v barvách" :)
Fotografie jsou problém, od klienta mám pouze pár z přehlídky mladých. (Snad bude časem lepší výběr).

Přidala jsem ještě 1 návrh.
Prosím o názory, která verze se Vám zdá lepší, co byste příp. změnili:
Verze 1
Verze 2

Předem díky.
Dero
Profil
Ta šedozelená na mě působí odtažitě. Jako by mi říkala: já jsem já, ty tu jsi na návštěvě, tak slož ruce do klína a opatrně se rozhlížej. Modro-oranžová kombinace mi naopak říká: jen do mě, brouzdej a nestyď se.

Je jasné, kterou bych preferoval.
Fred
Profil
Iva Barevně je to v pohodě, ta první verze je mnohem lepší. Jestli je to pro střední generaci, tak problém je spíš ta fotka v hlavičce, na mě sice působí v velmi pohodě, rozhodně líp než ta intrikánka z kolumbijského seriálu (připadá mi tak) na té druhé verzi. Nemáš třetí fotku do hlavičky?
Iva
Profil *
Díky za kritiku.

Dero:
Taky myslím, že ta 1. verze není žádná stydlivka :)
Klienti jsou ale silně konzervativní, tak asi spíš projde verze 2.

Fred:
U 1. verze - počkám na fotky od klienta.
U 2. verze - kolumbijská intrikánka odstřelena :)
Fotky jsem postupně vyzkoušela všechny , co byly, už mám oči jako "tenisáky", ale přišla jsem konečně na jednu hezkou (dokonce s úsměvem).

Prosím o další názory.
Předem díky.
Fred
Profil
Tahle fotka ve verzi 2 je teď mnohem lepší, krásná, příjemná a dospělá ženská, nešla by dát do verze 1? Těch barev bych se nebál, ty byly dobrý.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0