Autor Zpráva
Trendy
Profil *
Dobrý den,
prosím o kritiku nového webu Trendy magazín. Web běží na RS Wordpress, na lehce upravené free šabloně od Mfáčka. Zajímal by mě váš celkový názor na stránky, co byste upravili a o jakých tématech byste třeba rádi četli. Díky.

P.S. Vím, že na internetu je již mnoho zavedených webů s těmito tématy, ale líbila se mi doména a nic lepšího, o čem tam psát, mě nenapadlo.
shaggy
Profil
Trendy:
líbila se mi doména a nic lepšího, o čem tam psát, mě nenapadlo.
Tak čo chceš hodnotiť? Systém nie je tvoj, šablóna nie je tvoja (a aj keby bola, tak je nudná, tuctová), obsahy tiež nie sú pôvodné a celkovo to pôsobí nezaujímavo.
Trendy
Profil *
Díky za kritiku. Jak to myslíš, obsahy nejsou původní?
final
Profil *
asi že si to ty nenapísal
shaggy
Profil
Trendy:
Článok o Sit Up teste - to si vymyslel sám? Lebo mi tam chýba odkaz na zdroj.
Volkswagen up! se stal Světovým vozem roku 2012 - predpokladám, že aj základ tohto článku má pôvod v inom texte (tentokrát uvádzaš aj nepresné odkazy na zdroj).

A takto by som mohol pokračovať ďalej - tipujem, že väčšina správ je prebratá z iných webov, prípadne mierne doplnená alebo zmenená. To som mal na mysli, keď som písal, že obsah nie je tvoj.
Web by bol zaujímavý, keby si napr. urobil test toho Volkswagenu, alebo by si prišiel s vlastnými nápadmi, ktoré nie sú inde publikované.
A ani tá doména mi nepríde až tak zaujímavá, hlavne keď nevieš, čo za web tam chceš rozbehnúť.
Trendy
Profil *
Pro shaggy: Sit Up test mám ze školy (zdroj tam není uveden, protože ho neznám). Zdrojem článku Volkswagen up!... je opravdu www.volkswagen.cz. Jinak máš pravdu v tom, že základem článků jsou informace "z jiných webů" (převážně oficiální stránky a tiskové zprávy). Také máš pravdu v tom, že třeba recenze by byly zajímavější, ale ne vše mohu sama "rychle" vyzkoušet (např. již zmiňovaný volkswagen). Web chci zaměřit převážně na novinky - ty musím z něčeho čerpat a pokud možno je rychle publikovat (jinak už to nebudou novinky:). Články z oblasti cestování jsou originální, recepty odzkoušené.

Šablona se mi líbila právě pro svou jednoduchodnost, ale zkusím její "nudný design", alespoň trochu oživit nějakým pěkným logem nebo rovnou celou hlavičkou. Po tom co jsi napsal, také popřemýšlím o vytvoření "šablony na míru".

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0