Autor Zpráva
7Skun
Profil
Dobrý den! Názor jsem chtěl vědět již jednou, s předchozí "verzí" webu ( Kritika webu Abeceda Koňaře), ale bohužel se mi moc nepovedla, nyní jsem to celé udělal znovu, a snad už se tomu design říkat bude moct... Vepsal jsem i HTML strukturu...Předem děkuji za kritiku!

Web: http://abeceda-konare.sweb.cz/
mimochodec
Profil
Je to v první řadě moc vysoké a moc široké. S tím bannerem nahoře asi nic neuděláš, ale to neznamená, že pod to musíš dát 400 px vysokou hlavičku.
Pokud jde o šířku: extrémně dlouhé řádky se špatně čtou, protože navázání z konce řádku na začátek dalšího se špatně hledá.
Louka
Profil
Slušel by tomu jiný font a celé to zúžit, aby to lícovalo s hlavičkou (která by mohla být i nižší, co si budeme povídat).
Jinak se mi líbí ta navigace.
yamainu
Profil
Na širších monitorech se ti rozpadá vzhled webu.
Reklamní banner musí být v horní části? Je na to dost vysoký.
Otevřel jsem si zdrojový kód. A je to zmatek nad zmatek.
Tag <body> je tam 3x, z toho je uzavřený jen jednou.
Tag <title> má být, stejně jako <style> v sekci <head>, kterou tam vůbec nemáš.
Zápis <h2><h2></h2></h2> je nesmysl.
Pamatuji si předchozí variantu webu a musím říci, že ta nová není pokrok ani, co se týče vzhledu a už vůbec ne, co se týče kódu.
Děláš ten web v nějakém wysiwyg editoru nebo píšeš kód?
Chtělo by to nastudovat alespoň základy HTML a CSS, což se za 4 měsíce (počítáno od první verze webu) dá úplně v pohodě, ale zjevně k tomu nedošlo.
Vyhoď ten žluto-růžový "happy birthday" animovaný obrázek.
Obsah je i docela zajímavý, ale pravopisných chyb tam máš docela dost. Přebývající mezery před tečkami a čárkami a naopak chybějící za nimi.
Z názvu „Abeceda Koňaře“ vyplývá, že Koňař je vlastní jméno, že se teda někdo Koňař jmenuje. Správně by ten název měl být „Abeceda koňaře“.
Chtěl bych se zeptat, kolik je ti let? Protože nízký nebo naopak vysoký věk by leccos vysvětloval.
Sir Tom
Profil
7Skun:
Také dobrý den!

Není to moc fantastické, ale snahu oceňuji.
- animovaná favicon je fakt působivá
- hlavička je moc velká
- zkus změnit typ písma na nějaké bezpatkové
- pozadí bys mohl dát zafixované (aby se neopakovalo v ose Y)
- toplist tam je zbytečný, facebook ikona také
- zbytek z patičky bys mohl zmenšit, aby tak nebil do očí
yamainu
Profil
Sir Tom napsal: „toplist tam je zbytečný, facebook ikona také“
Facebook ikona odkazuje na profil na facebooku, zbytečná není, spíše je zmatečná.
Byl by u ní žádoucí vysvětlující text typu: „Najdete nás na Facebooku“.
jenikkozak
Profil
yamainu:
Facebook ikona odkazuje na profil na facebooku
Kde se ovšem také dá najít... nic.

7Skun:
"Soutěž se připravuje!" - Dokud nebude připravena, je zbytečné, aby na ni bylo odkazováno z hlavního menu. Návštěvníky nebude bavit každý den zkoumat, zda se už nějakou soutěž podařilo připravit.
"Odpověděl/a jsi správně 3 z 10-ti otázek." Odpovídal jsem na otázky. A 10-ti by se četlo: "deseti-ti".
karel_
Profil *
Na titulní straně webu by mohly být mnohem zajímavější (a dynamické = proměnlivé) informace, než 2x vítejte, informace o oslavě třetího výročí bez dalších detailů.
houbín
Profil
Většina věci byla řečena, já bych dodal toto:
- reklamu bych přehodil do zápatí - pokud to teda vůbec jde
- toplist bych skryl, když se přihlásíš na toplist, vlevo máš možnost "Kód na stránku" . tam si vybereš "nic" a kód vložíš na stránku
- proč nevytvoříš externí soubor CSS? dá se pak jednoduše vložit do hlavičky <link rel="stylesheet" href="soubor.css"> a líp se ti bude upravovat vzhled stránky
- poslední věc, vůbec se mi nelíbí ten gif obrázek. zkusil bych nahradit ho nějakým vlastním a raději nepohyblivým
yamainu
Profil
jenikkozak: „Kde se ovšem také dá najít... nic.“ To nepopírám :-DD
7Skun
Profil
Moc díky za kritiku... K chybám: ty články jsou některé staré i 3 roky a chystám se je aktualizovat. Především jsem se snažil o vzhled. Reklamu dolů bohužel nedám, protože je to od Swebu automaticky nahoře. Hlavičku se pokusím změnit. Ještě jednou díky!
weroro
Profil
O chuti koní víme sice málo, ale je jisté, že kůň používá na rozeznání, zda je potrava zkažená, nebo jestli není jedovatá.
Čo kôň používa aby zistil, či je potrava skazená?

Zaujímavý web. Ale dlho sa mi načítaval, tak som to vypol.
Giga
Profil *
Web na mňa pôsobí priveľmi detským dojmom.

Aspoň do tej hlavičky by to chcelo niečo iné. Rozhodne nie dve našikmo položené fotografie.

Ale kvízy ma zaujali!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0