Autor Zpráva
Srandykelimek.cz
Profil
Dobrý den,

zajímá mě váš názor na web prodejen EKOAKVARIUM (http://www.ekoakvarium.cz) Je to jednoduchý web na wordpressu.

Zajímá mě co by jste tam přidali, popřípadě ubrali.

SEO je také teprve v počátku.

Děkuji
Sir Tom
Profil
Srandykelimek.cz:
Také dobrý den,

- na stránkách je 3x tentýž obrázek
- toplist počítadlo a panel s administrací je na nic
- v O nás bych očekával více informací - větší popis zboží
- v sortimentu bych očekával alespoň nějaké větší rozvedení produktů - např. pomocí obrázků, výrobci, atd.
- položka aktuální slevy je na nic - lepší by bylo (až bude nějaká sleva) ji důrazně zobrazit na hlavní stránce
- v kontaktech chybí ičo a dič (já vím, že je to v o nás, ale myslím, že ičo a dič je velmi důležitý údaj)
- položka v menu není klikatelná - pouze text
- položky v menu jsou moc blízko u sebe
mimochodec
Profil
Ještě k menu: nějak divně to poskakuje nahoru a dolů. Třikrát mi to uskočilo z pod myši.
DJ Miky
Profil
- Podtrhávat něco, co není odkazem, docela mate ("nadpisy" v sekcích O nás a Kontakty). Zvláště, když odkazy samotné podtržené nejsou (odkazy na mapu v Kontaktech).
- Kam se dostanu po kliknutí na ty tři jezdící obrázky na hlavní stránce?
- Titulek stránky není konzistentní napříč sekcemi: "EKO AKVARIUM.cz | Kontakty | EKO Akvárium", "O nás | EKO Akvárium", "EKO AKVARIUM".
- Uvítal bych na hlavní stránce aspoň jednou větou, o čem ten web vlastně je.
Ivy
Profil
* Na mapu bych nedávala odkaz, ale vložila bych mapu přímo ke kontaktu.
* Když někdo používá předponu Eko, zajímá mě proč a na stránkách se to nedočtu.
* Chybí mi také jakékoliv povídání pro zákazníky proč by měli nakupovat zrovna tady. To znamená jaké výhody získají tím že koupí zrovna u vás a ne u konkurence.
* Chybí mi tam nějaké zajímavosti, kvůli kterým by se lidé na stránku opakovaně vraceli a kvůli kterým by jim zůstala v paměti. Například sexuální život některých korálových rybek je velmi zajímavý (to není ironie, to myslím zcela vážně). Přitahovalo by to odkazy a zvyšovalo návštěvnost.
* Nevím jestli je rozumné předkládat robotům a hackerům takhle snadný přístup do administrace. Na tomto fóru se o tom už několikrát psalo.
peta
Profil
* 500x500 okenku je to nalepene na okrajich
* Neni mozne rozlisit, co je reklama a co obsah, leva a prava strana vypadaji velmi podobne, pismo, barvy, cary...
* Sortiment - 3 tecky v odrazce? Co treba slovo Ostatni?
* Na cernem podkladu jsou spatne citelne odkazy tenkym pismem.
* Z uvodni strany jsem nezjistil, o co na strance jde. Navic se mi tam mihali obrazky, ani jsem si je nestacil prohlednout.
Prodej akvarijnich potreb a zvirat, to tam asi melo byt nekde pod logem.
jinak na strance neshladavam nic zajimaveho. Mozna, kdyby tam byli obrazky, pripadne popis, nejcasteji prodavaneho zbozi (obvykle je to stale zbozi a neni treba obmenovat stranky kazdou chvili). Sexualni zivot rybek by mne asi nezajimal, ale treba neco malo o chovu rybicek nebo jinych zvirat by se hodil.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0