Autor Zpráva
scrapy
Profil
Zdravím, mám tu design, který by měl býty použit na herní ligu, ale jelikož se zákazník nejak k tomu nemá, tak Vás prosím ohodnocení toho to designu
x/10 a jakou by mohl mít cenu. Děkuji.

http://nivous.cz/upload/cs-liga.png

Moderátor Petr ZZZ:
• V titulku „prosím ohodnoťte mi prosím tento design a jakou byl měl cenu“ chybí název či adresa webu.
• Poznámka pro čtenáře s limitovaným přenosem: Obrázek má okolo 8 MB.
Svadleji
Profil
Taky bych se k tomu neměl, neříkám že bych udělal lepší to vůbec, ale platit za to?! Kolik jste si mu za to řekl?
4/10 - vzhledem k projektu
cena: (?)
scrapy
Profil
Svadleji:
Děsign nemá webovky je to je grafický návrh, ale počítal jsme něco kolem v rozmezí 500,- až 1000 ,- kč


Včera mi tu napsal někdo ohledně nabídky, ale už to tu nemám... a já jsem už nestihl odepsat, tak jestli by se dotyčný mohl ozvat znovu. Díky.

Moderátor Petr ZZZ: K navazování pracovních kontaktů používejte prosím inzertní sekci.
peta
Profil
Preplacane, neprehledne, divne barvy, rozdilna grafika. Ja bych dal 3/10, aspon se to snazi vypadat pouzitelne citelne.
Kdybys dal link na puvodni web, mohli by jsme polemizovat nad tim, zda je to zmena k lepsimu nebo horsimu. Pravdepodobne je puvodni web zahlcen tez ruznymi menicky a informacemi a je mozne, ze je to castecne zprehledi. Ale osobne mam radeji web s jednoduchymi strankami nez zobrazit 10 ruznych stranek jako dlazdice vedle sebe na kazde strance.
Cena, zalezi na srovnani s puvodnim webem, ale od 500-1000 bych neocekaval nic prevratneho, takze je to asi ok.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0