Autor Zpráva
drp
Profil
Dobrý den,
právě jsem kompletně dokončil a nastavil webový obchod www.netradicni.eu.
Ještě zbývá napsat nějaké texty a přidat všechno zboží.
Chtěl bych vědět jaký máte názor na stránku a co byste mi ještě doporučili udělat než obchod budu registrovat do katalogů.
Na stránce mám spuštěné všechny optimilizace a navíc jsem přidal gzip kompresi, takže hlavní stránka nyní zabýrá 5000 bytů.
Výte o nějakých doplňcích zdarma na propagaci zboží a seo?
Ohodnoťte tedy stránku (chcu i negativní komentáře).
www.netradicni.eu/
Děkuji, ErapliX - www.eraplix.eu
ninja
Profil
Myslíte že je výhodné na eshopu zobrazovat reklamu na cizí eshopy?!
vivanatura
Profil
Možná jsem slepý, ale kde je u produktů tlačítko "vložit do košíku"? Asi to nějak souvisí s textem úplně nahoře "Z Vaší země není možné zadat novou objednávku. Undefined".

Dále jsem si všimnul, že se sem tam objevuje anglický text mezi českým "Domeček s teploměrem There are 5 products." nebo tlačítko u produktu "share your cart, 10% discount"....

Taková otázka, spíše ze zajímavosti, tím neříkám, že je to špatně: K čemu je uživateli možnost skrýt si rámeček s košíkem?
Davex
Profil
Nenašel jsem tam povinné informace o provozovateli, obchodní podmínky, prohlášení o ochraně osobních údajů, a nakonec způsob platby a dopravy.
drp
Profil
No takze k reklame, v shopu budou predmety ktere se jinde ani koupit nedaji takze reklama nevadi.
Uz by vam melo jit pridavani zbozi do kosiku.
A tu jednu vec jsem zapomel prelozit diky brzo to prelozim.
"share your cart, 10% discount" je sleva 10% kdyz uzivatel bude produkt sdilet na socialnich siti to nemam jeste plne nastavene potom to prelozim.
Jinak diky ale spis by me zajimalo co rikate na vzhled


Davex:
ok díky na tom jsem nějak zapomněl.
Přidám to dolu do patičky (odkazy na stránky s informacemi).
Musim počkat, ale až to majtel sepíše
Borius
Profil
drp:
1) „právě jsem kompletně dokončil
Mně to přijde jako velice skromný sortiment – tentýž domeček, v několika barevných provedeních, a jinak – nic.
2) Chtěl jsem něco o vás zjistit (nějaké informace a kontakt), klikám tedy na odkaz kontakt a žasnu. Opravdu si musím nejprve něco objednat, než Vás oslovím či jen vznesu dotaz?
3) Nezvyklé uvítání a oslovení: „Vítejte, přihlášení“. A později, po přihlášení: „Vítejte, Tento účet“ (vždyť už máte moje jméno!). Hmm, originální!
4) Odkazy zcela vpravo nahoře se netváří jako odkazy ani po najetí myší (kurzor). Ejhle – ono se to týká většiny odkazů na webu, možná všech.
5) Postrádám informace o Vás jakožto obchodu. Kdo jste? Odkud? Máte nějaký telefon? A co e-mail? A všechno to, co zmiňuje [#4] Davex.
6) Nabídka více informací pouze opakuje stejnou informaci. Nerozvíjí ji ani nic nepřidává.
7) Malinká chybička v češtině (skloňování): „ve Vaši ložnici“ máte krátké „i“.
8) Zkusil jsem si zřídit účet. Koukám, co mi to nabízíte?! Cituji: „Sem můžete vložit zásady ochrany osobních údajů nebo obchodní podmínky“. Vy mě děsíte!
9) „Můžete zadat i další adresy užitečné pro zasílání dárku“ Užitečné?
10) Raději bych viděl na záložce adresy, nežli „addresses“.
11) Přidávám do košíku – pěkná příjemná animace, líbí se mi.
12) Vskutku pěkná, přikládám do košíku ještě dvakrát. Pak si to rozmyslím, jeden domeček chci vrátit a ejhle – odebíráte mi všechno, a já mám najednou prázdný košík.
13) Pokud si vytisknu domeček, je to OK. Ale pokud si jej nejprve zvětším a takto vytisknu, už to není OK. Pokud zesvětlíte pozadí, jsem rád. Ale pokud zesvětlíte i hlavní objekt (domeček), nejsem zrovna nadšen.

Dodávám: K hodnocení jsem přistupoval jakožto potencionální zákazník, nikoli z pozice „webotvůrce“.
K Vaší poznámce „Na stránce mám spuštěné všechny optimilizace a navíc jsem přidal gzip kompresi, takže hlavní stránka nyní zabýrá 5000 bytů.“ – ve chvíli, kdy jsem se stal registrovaným zákazníkem, se vše razantně zpomalilo. (Alespoň mám pocit že od té chvíle.) A to až téměř nad únosnou mez.

Přemýšlím co dodat jako vyloženě pozitivní věc. Asi snahu – jsem přesvědčem že za tímto webem je opravdu mnoho práce. A ještě doufám bude…
drp
Profil
Díky za kritické hodnocení :D, pokusí mse nějaké věci opravit, ale je to postavené na PrestaShop takže nějaké chyby asi neopravím.

Toto nechápu. Me se zvetseny obrazek nezesvetli
13) Pokud si vytisknu domeček, je to OK. Ale pokud si jej nejprve zvětším a takto vytisknu, už to není OK. Pokud zesvětlíte pozadí, jsem rád. Ale pokud zesvětlíte i hlavní objekt (domeček), nejsem zrovna nadšen.
Borius
Profil
drp:
Toto nechápu. Me se zvetseny obrazek nezesvetli
Teď, když opakuji tiskový náhled, už se mi to nestane. Nevím co to bylo a proč to bylo, ale nyní – 13. bod tedy tímto ruším:)

Je to postavené na PrestaShop takže nějaké chyby asi neopravím
Inu všechno snadno nepůjde. Je třeba se zaměřit na to co půjde snáž. Předně to, co vnímá návštěvník.
PrestaShop? Já myslel (nezkoumal jsem zdrojový kód), že je to kompletně vlastní práce, proto píšu „jsem přesvědčen že za tímto webem je opravdu mnoho práce“. Ale na tom snad nezáleží…
drp
Profil
Tak to bych asi zatim nezvladl cely shop :D a navic nemam duvod se do toho poustet kdyz je presta a pod.
vivanatura
Profil
drp:
navic nemam duvod se do toho poustet kdyz je presta a pod.
Sám sis dal důvod:
Je to postavené na PrestaShop takže nějaké chyby asi neopravím
Tím nechci rýpat, ale když si to člověk udělá sám, má mnohem více možností a věci pod kontrolou pro další přizpůsobení a specifické požadavky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0