Autor Zpráva
MichMond
Profil
Dobrý den,

zajímal by mě váš názor na stránku http://porepublice.eu. Jde mi především o zhodnocení z hlediska SEO. Co dělám špatně a jak bych stránku mohl zlepšit pro vyhledávače.

Děkuji předem za všechny postřehy.
jenikkozak
Profil
MichMond:
Máš chybu („do zajímavích míst“) hned v nadpise. A rozhodně není jediná. Málo používáš interpunkční čárky. To však také není jediný typ chyby. „Výlet na Praděd by mněl být nepochybně součastí...“
Chceš psát o ČR a nemáš českou doménu, to na mne nepůsobí dobře.
V sekci Doporučujeme doporučujete sami sebe. Koho také jiného, že? :)
Proč se obsah stránky zobrazuje mnoha uživatelům až pod ohybem?
Internetto
Profil *
MichMond: ... len malá poznámka mimo SEO: nebola by logicky vhodnejšia /aktuálne voľná/ doména "porepublice.cz" namiesto "porepublice.eu"? Porepublice.cz pekne ladí a plynulo naznačuje o ktorú republiku sa jedná, kým porepublice.eu mi tam vôbec nesedí... Z hľadisk SEO je to síce určite jedno, ale myslím že práve Tvoj web je dokonalou ukážkou kdy sa tld .eu jdnoducho nehodí.
Borius
Profil
MichMond:
První dojem:
~ Dost chyb v češtině. Naštěstí ne vyloženě hrubky, ale občas stylistické (autor občas používá slov s mírně odlišným významem) a především mnoho chyb v interpunkci, především chybějící čárky v souvětí. Kdyby se web věnoval např. francouzským památkám a francouzské kultuře, nevadila by mi chybná čeština v takové míře. Na takto zaměřeném webu mě to však zaráží.
~ Příliš mnoho obsahu hned na úvodní stránce. Jako by ses snažil říct všechno „jedním dechem“. Tím to ztrácí na přehlednosti. Možná by se hodil nějaký rozcestník a vstupní stránku „ztenčit“. Zkrátka se více držte prohlášení na Vašich stránkách: „Návštěvníky nezdržujeme a okamžitě podáváme podstatné informace.“
~ Cením si vlastního obsahu. Tedy toho, že není sesbíraný z jiných obdobně zaměřených webů. To usuzuji právě z četnosti chyb, bohužel.

K chybám – jen namátkově:
se řadí jako pátá“ – řekl bych spíše, že „se řadí na páté místo “ nebo „je pátou nejvyšší horou“ (například)
se tyčí … s rozhlednou jehož horní plošina“ – oddělit čárkou
„by mněl být“ – že by vzor pro zapomněl?
Velice atraktivní, každý rok pořádanou akcí je strojírenský veletrh v Brně“ – odděl čárkou i z druhé strany
Vnitřní koupaliště, které je rozdělené na dvě části.“ – „Vnitřní koupaliště je rozdělené na dvě části.“
První část je klidná, příjemná a určená pro starší kategorii návštěvníků.“ – A to proč? Spíše „První část je klidná, příjemná, určená pro starší kategorii návštěvníků.“
… s možností opalováním a výhledem“ – „s možností opalování a s výhledem“
Babylon ve kterém… “ – co čárka?
Posezení v restauraci se někdy může stát nezapomenutelným zážitkem. Restaurace V Zátiší je perfektní způsob jak si to vyzkoušet s vlastními chuťovými buňkami.“ – prosím, přečti si tuto pasáž znovu, co doopravdy říká (ne co chceš aby říkala)
připravuje špičkový personál který má dlouholetou praxi v oboru“ – opět čárka
Pražský klub óčko“ – vlastní jméno velkým písmenem (nenech se zmást jeho logem, i on sám sebe píše s velkým „O“)
Květná zahrada je o poznání menší, ale o to krásnější“ – o jaké poznání, to jsem nepoznal
atd., dále už nevypisuji. Přečti si to po sobě a budeš nemile překvapen.
Možná pak přidám i pozitivní postřehy…

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0