Autor Zpráva
Jakub Kohout
Profil *
Dobrý den,

Chtěl bych znát Váš názor ohledně Wordpress šablony, na které pracuji. Není ještě zcela hotová přidají se ještě nějaký drobnosti jako např. další druh slideru, shortcode na tabs atd.). Vím že po grafické stránce to není úplně ono chtělo by to něčím zpestřit, ale už mě opravdu nic nenapadá. Šablona má vlastní options framework což znamená že lze snadno a bez jekékoliv znalosti kódování změnit layout stránky, druh písma, a přidávat další položky do slideru pomocí pár kliknutí myši atd. Šablona je také responsive, tudíž se přizpůsobuje zařízení, na kterém se zobrazí. Rád bych slyšel Váš názor na grafiku a na kolik by jste takovouto šablonu finančně ohodnotily, jelikož jí budu prodávat, ale cenu ještě nemám rozhodnutou. Pokud by jste měli zájem šablonu koupit můžete mě kontaktovat na email jakub.kohout11@gmail.com

Předem děkuji za vaši kritiku.
Someone
Profil
A ona šablona?
mimochodec
Profil
Líp by se hodnotilo, kdybys tu šablonu ukázal.
Jakub Kohout
Profil *
Opravdu se omlouvám zde je šablona :D :D :D

panel.daweb.cz
Nox
Profil
Nenačítá se mě obrázek hlavičky a sliderů

Jinak ale - je fakt že je to lehce generičtější, ale vzhledem k tomu je to velmi solidní.
Osobně bych si pohrál v kontaktech s paddingem, ale nic zásadního
Nelíbí se mi tmavý border tlačítek a přijde mi, že mají moc slabý kontrast ... pokud ti nejde o zásadní kompatibilitu, tak by
to šlo řešit aspoň přes text-shadow
Puntíky ve slideru by mohly mít větší klikací plochu - není to zatím zvyklost, ale proč to nepropagovat...
Responsitivita se mi líbí, dobré
Jakub Kohout
Profil *
Nox:
Prvky už se zobrazují normálně. Omylem jsem zapomněl změnit cestu k obrázkům, když jsem uploadoval na ftp.

Děkuji za Vaše návrhy.


Nox:
Také jsem jemně upravil tlačítko číst více na hlavní stránce. Opět jsem jim zapomněl při uploadu na ftp změnit cestu ke stylu...
Mistr
Profil
Jakub Kohout:
Osobně mi při přechodu z jednoho obrázku na druhý vadí ta bílá pauza: zmizí předchozí obrázek, objeví se bílá plocha a až po chvíli se objeví nový obrázek.

A černý pruh řádku s menu bych roztáhl úplně na celou šíři monitoru.
Borius
Profil
Jakub Kohout:
~ Novinky by mě asi nenapadlo hledat až v patičce. Nechtěl bych je zrovna tam.
~ Na podstránkách s novinkami je totéž menu dvakrát.
~ Místo „bílé chvilky čekání“ by se mi zamlouval spíše nějaký přechod.
~ Celkově – jako šablona se mi návrh líbí. Samozřejmě za předpokladu, že se najde pro slider rozumné použití. Z mého pohledu zkrátka velice zdařilé. Moc pěkné!
Jakub Kohout
Profil *
Borius:
1) Toto je pouze ukázka widgetu pro nejnovější příspěvky. Plánuju přidat slider 5 nejnovějších příspěvků, který by bylo možno umístit kdekoliv na hlavní stránce
2) Co se týče obsahu, tak momentáně, je to pouze prezentační stránka, takže v podstatě obsah nedává žádný smysl. Slouží pouze k prezentaci jak lze nastavit stránku.
3) S tím souhlasím a určitě opravím. Navíc bude na výběr ze 3 nebo 4 druhů sliderů.

Mockrát děkuji za Vaši kreativní kritiku.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0