Autor Zpráva
Víťa
Profil *
Tak se mrkněte a oznámkujte(1-5 jako ve škole).

Dík!
Hanz
Profil
Dávám ti za 3. (Nelíbí se mi to řešení přez rámy. A celkově grafické zpracování)
markétice
Profil
Půlka okopírovaná z Jak psát web, pětka za opisování.
dis
Profil
- automatické přesměrování ze vstupní stránky, pokud je reklama právě jen na této stránce, je na webzdarma považováno za porušení podmínek a můžou ti za to smazat stránky.
- Jinak to co obvykle vcelku nevadí, by se asi na stránkách, které chtějí být čímsi jako učebnicí html, vyskytovat nemělo - třeba formátování pomocí <br><br><br><br> a &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;
- docela mě jímá hrůza z kódu tabulek - to je snad z Wordu, jestli se nepletu?? <TD style="BORDER-RIGHT: windowtext 1pt solid; PADDING-RIGHT: 3.5pt; BORDER-TOP: windowtext 1pt solid;
PADDING-LEFT: 3.5pt; PADDING-BOTTOM: 0cm; BORDER-LEFT: windowtext 1pt solid; WIDTH:
153.5pt; PADDING-TOP: 0cm; BORDER-BOTTOM: windowtext 1pt solid; BACKGROUND-COLOR: transparent;
mso-border-alt: solid windowtext .5pt" width=205> atd.
- trocha pravopisu by neškodila ("budeme se zabívat", "S oběmi" :-) ), taky bacha na překlepy ("JavaScritp").

Kdyby to byly osobní stránky, dala bych za 2. Vzhledem k obsahu a zaměření stránky ale dávám za 4.
Kráťa
Profil
"Trocha nezáživné hietorie"
Já bych to projel kontrolou na překlepy. Ta změna kursoru nad odkazem mě dost zmátla.
Marty
Profil *
2-. Máš dobrej obsah, jen ta forma trochu pokulhává. Rámy?!?! Jo a taky by si měl nějak zvýraznit kurzor, u tlačítka na vyhledávání. Je to docela nepostřehnutelný. Jinak fajn.
Víťa
Profil *
Podobný obsah je tam proto, že jsem se od něj(Yuhůů) učil...
llook
Profil
Zdá se, že ses od Yuhůa učil tak, že sis četl jeho stránky a do druhýho okna si psal poznámky.
A obrázek na "PHP - začátky" je mi od někud povědomý, to si to nemůžeš alespoň sám překreslit, když už si přepisuješ texty?

Doufám, že je to celý jenom špatný vtip.
Kráťa
Profil
a znáš tuto stránku?
http://www.jakpsatweb.cz/archiv/zlodej.html
markétice
Profil
Taky sem se koukala na "PHP - začátky", drzý je na tom to, že se stím sem ještě přijdeš ukázat!
*Čvachta*
Profil *
www.jaknaweb.com - desing menu i barvy jsou úplne stejné !!!!
VitaZ
Profil
No tedy jmenovče!
Opisování vůbec není hezká vlastnost:-(
Doufám, že alespoň ty scripty jsou všechny tvoje původní :-)
VitaZ
Profil
To teda Yuhů nebude moc rád, když tvrdíš, že od něj učíš.
Asi se hochu učíš špatně, doufám, že ty stránky co nejdříve smázneš a začneš znovu, pořádně a se svými vlastními nápady!
VitaZ
Profil
Tak jsem se podíval do Blogu webu scriptici.wz.cz a myslím, že to musí být nějaký pokus jak nás nachytat!
Větší blbiny jsem už dlouho nečetl:-)))
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0