Autor Zpráva
Jakub Kohout
Profil *
Nazdar lidi,

Udělal jsem tuto Wordpress šablonu http://panel.daweb.cz/
Je responsive (přizpůsobuje se zařízení), Tříděné portfolio, 13 page templat, 2 vlastní typy příspěvků, options panel, 27 shortcodů + shortcody na layout.

Myslíte si, že se takováto šablona dá prodat za 4000 Kč? V ceně by bylo nahození stránky na FTP, vysvětlení používání šablony a wordrpesssu, a pokud by zákazník chtěl, tak bych mohl změnit slider na jiný dle potřeby.

Předem děkuji za vaše názory a kreativní kritiku.
SwimX
Profil
Jakub Kohout:
samozřejmě že se dá prodat za 4 000. To co k tomu píšeš, je v podstatě udělání webu - nahození na FTP, vysvětlení práce...

Záleží, jak to/se umíš prodat.
martin1312
Profil
aj ked sa zrovna nepytas na hodnotenie designu, neodpustim si poznamocku.
Ked si nascrolujem napríklad na tuto cast (vid. link), absolutne neviem, ku ktoremu clanku patri "Číst více". teda ci ku hornemu alebo spodnemu.
http://i46.tinypic.com/154g7it.jpg
Jakub Kohout
Profil *
Screen je z portfolia na celou šířku. Momentálně je tam opravdu málo textu, tudíž je to těžko poznat, ale kdyby si někdo vybral portfolio na celou šířku, tak by určitě dával delší popisek a tudíš by bylo mnohem více poznat k jakému itemu dané číst více patří :) děkuji za připomínku, přidám tam víc textu pro přehlednost :)
martin1312
Profil
moze to byt aj tym. Ale navrhol by som skor riesit link na cely clanok aj cez obrazok, teda kliknem na obrazok a zobrazi sa mi cely clanok,nie lightbox s obrazkom.
Nie je zac :)
Jakub Kohout
Profil *
Lightbox je tam proto, jelikož na item portfolia odkazují už dvě věci 1) název článku 2) číst více tlačítko. A jelikož je to portfolio, tak se tam budou ukazovat ukázky prací a většinou je chce člověk vidět v plné velikosti bez toho aniž by musel pracně zajíždět do každého článku.


ale určitě bych byl rád i za kritiku designu... je to moje první větší práce ve WP
martin1312
Profil
mas veru pravdu, neuvedomil som si, ze to je portfolio. Ale napriklad v kategorii Blog by som to ako pouzivatel privital. A u nadpisu nie je na prvy pohlad zrejme, ze je klikatelny (mal by byt underline). Sam som si to nevsimol hned, ale iba ked som skusal ci to nahodou nefunguje :) Ale inak sa mi to velmi paci, len tento detail by mi vadil.
Jakub Kohout
Profil *
Underline, už nějakou dobu není standardem pro odkazy u článků, jelikož to narušuje design. Když se například kouknete na www.zive.cz tak také nemají podtrhnuté názvy článků i když u nich je to zřejmé na první pohled, že jde o odkaz :) Navíc když na mých stránkách na nadpis najedete myší, tak se underline objeví :)


Navíc toto už je detail, který je uživatelsky velmi individuální a nedá se úplně ovlivnit :) Kdybych tam tam uderline, tak jeden uživatel by řekl, že to je fajn a druhý, že se mu to nelíbí z hlediska designu :)
martin1312
Profil
tak ano, da sa povedat ze to trochu kazi dizajn. Porovnavat so zive.sk myslim ze nie je celkom vhodne, predsa len je to odlisna sluzba, a zaroven k akcii kliknut na odkaz napomaha aj to, ze mate nadhlad na celou strankou + miniaturny (klikatelny) obrazok clanku.
Povodne som sa vsak vyjadroval ku klikatelnemu obrazku a to by som aspon u toho Blogu osobne nastavil :) Aj ked na druhej strane ako pisete, musite zvazovat aj to, co sa bude potencialnemu kupcovi viac pacit :)
Jakub Kohout
Profil *
Tak pokud by mi někdo řekl, že koupí templatu, ale chtěl by, aby obrázky odkazovali na článek, tak samozřejmě by nebyl problém to změnit :D

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0